Chcąc wyrównywać szanse na edukację i bezpieczne oraz beztroskie dzieciństwo - od ponad 12 lat działamy na Madagaskarze budując i remontując szkoły, realizując projekt Adopcji na Odległość oraz etyczny wolontariat międzynarodowy. Aktualnie naszą największą inicjatywą jest budowa i wyposażenie Youth Centre- Centrum Mentoringu i Wspierania Edukacji dla Dzieci i Młodzieży na Madagaskarze. Chcemy zaprosić Was do dołączenia do zmiany świata malgaskich dzieci na lepsze i przekazania środków na nasz cel!
Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych! Bądź częścią ekologicznej zmiany!
Jerzy Paczowski ps. "Zajączek", Zbigniew Rylski ps. "Brzoza", Zbigniew Daab ps. "Kapiszon" - to tylko kilku Bohaterów walk o wolną i niepodległą Polskę, Powstańców Warszawskich, podopiecznych Ochotniczego Korpusu Opiekuńczego "OKO" PCK. Pomóżmy Bohaterom podreperować zdrowie podczas krótkiego wyjazdu rehabilitacyjnego!
Chcemy nieść pomoc Osobom w zaawansowanym stadium choroby nowotworowej oraz wspierać Ich Bliskich. W działaniu kierujemy się szacunkiem, tolerancją i uczciwością. Upowszechniamy prawdę, że hospicjum to też życie.
Agnieszka Olszak /1976/, Wągrowiec. Liczne złamania i obrażenia po tragicznym wypadku samochodowym. "Witajcie, nazywam się Agnieszka. We wtorek 7 marca 2023 roku, na trasie DW193 na wyjeździe z Gołańczy w stronę Margonina doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wypadku ucierpiało pięć osób, jednej niestety nie udało się uratować. Była to moja przyjaciółka ś.p. Margarita. Ja sama natomiast odniosłam wiele obrażeń. Doznałam urazu złamania oczodołu, barku, ręki, nogi i licznych złamań miednicy wraz z panewką stawową.
Naszym celem jest zebranie funduszy na nowe projektory oraz tablice multimedialne dla Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Chorzowie. Nowe wyposażenie sal lekcyjnych pozwoli jeszcze bardziej podnieść poziom jakości nauczania w szkole jak i poprzez zastosowanie nowoczesnych metod przekazywania wiedzy SP12 zdobędzie renomę jako szkoła wyróżniająca się wysokim poziomem technologicznym odpowiadającym wymogom dzisiejszych czasów.
Ubrań się pozbywasz - złotówki dla szkoły zdobywasz! Miło nam poinformować, że dołączyliśmy do akcji firmy Ubrania do Oddania i tym samym staliśmy się Szkołą w Porządku! :) ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ PLACÓWKI! 🌟 Podziel się dobrem – weź udział w kampanii "Ubrania do oddania"! 🌟 W ramach akcji: 💰 Przekaż je na wsparcie finansowe dla naszej placówki – każda sztuka ma wartość! 🌍 Razem dbajmy o środowisko – dajmy ubraniom drugie życie i redukujmy odpady!
Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych uczniów! Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki! Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.
Kacprowi śmierć zajrzała w oczy wielokrotnie – pierwszy raz zaraz po urodzeniu… Nasz Wojownik nie raz pokazał, jaka drzemie w nim siła, jak bardzo chce żyć! Nasza pomoc może sprawić, że będzie bardziej samodzielny w swojej niepełnosprawności.
Fundacja ZOBACZ MNIE wspiera chore i niepełnosprawne dzieci. Finansujemy dla nich rehabilitację, terapię sensoryczną, kupujemy sprzęt medyczny i leki. Organizujemy międzynarodowe konsultacje, pomagamy w kontakcie z zagranicznymi klinikami i specjalistami z całego świata. w poszukiwaniu drugich opinii i cennych rekomendacji w Polsce i poza jej granicami - odnaleźliśmy możliwości leczenia dla wielu podopiecznych.
Kwitnący Dom przy ul. Kwitnącej 14 w Warszawie działa, ale wiele w nim brakuje. Marzymy, żeby to było miejsce miejsce pełne wsparcia, inspiracji, spotkań, warsztatów i niezwykłych wydarzeń, a przede wszystkim - aby na stałe działało. I to właśnie na to zebreramy dziś pieniądze - na naszą finansową stabilność pozwalającą działać bez obaw o kolejny miesiąc.
Niepotrzebne ubrania-źródłem pomagania! Zbieramy i wysyłamy niepotrzebne ciuchy, buty, akcesoria, pomagając w ten sposób naszej placówce. Jesteśmy "eko", dbamy o to, co najcenniejsze: środowisko!
