Logo

Zakończone kampanie

Zostało -632 dni
Zebrano: 162,65 zł
Zostało -632 dni
10 000,00 zł

Stowarzyszenie Sursum Corda („w górę serca”) powstało w 2000 r., od 2004 r. posiada status organizacji pożytku publicznego. Stowarzyszenie realizuje działania, które uczą samodzielności, rozwijają postawę wzajemnej pomocniczości, kreatywności oraz odpowiedzialności za innych i siebie. Tworzy warunki do wzajemnego pomagania. Nadrzędnym celem jest wsparcie leczenia i rehabilitacji chorych i niepełnosprawnych. Stowarzyszenie prowadzi program pomocowy chcepomagac.org.

Zostało -694 dni
Zebrano: 3 763,12 zł
Zostało -694 dni
3 000,00 zł

Kamil uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu. Mimo iż minęło już kilka lat od tego zdarzenia, Kamil wciąż walczy aby być choć trochę bardziej samodzielny. To ogromne wyzwanie dla niego i jego rodziny. Pomóżmy im...

Zostało -175 dni
1 000,00 zł

Zamieńcie Wasze ubrania których już nie nosicie na kolorowe materiały artystyczne na interaktywne warsztaty dla dzieci i młodzieży :). Wspólnie z młodymi twórcami będziemy kreować malowane cuda wykorzystując materiały z drugiego obiegu, ratując zasoby Planety. Wasze wsparcie pozwoli nam kupić farby i kredki i materiały artystyczne a te zamienić w czystą radość tworzenia młodych entuzjastów kreowania czegoś z niczego. Nasze warsztaty pokazują młodym ludziom że moc jest w nich aby zapobiec nadmiernemu konsumpcjonizmowi. Jest moc!

Zostało -420 dni
Zebrano: 344,66 zł
Zostało -420 dni
5 000,00 zł

Uratuj Pszczoły – Wspieraj Ochronę Środowiska! Jest to inicjatywa, która daje Ci możliwość wsparcia działań na rzecz ochrony pszczół, poprzez wsparcie rzeczowe. Pozyskane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na projekty i działania mające na celu ochronę pszczół oraz ich naturalnych siedlisk. Jest to wspólny wysiłek na rzecz ochrony środowiska, gdzie każdy uczestnik staje się małym, ale istotnym krokiem w budowaniu lepszego świata dla pszczół i nas wszystkich. Dołącz do społeczności dbającej o środowisko!

Zostało -488 dni
Zebrano: 542,28 zł
Zostało -488 dni
2 000,00 zł

Zosia w styczniu kończy 2 latka, ale jej życie niestety nie jest takie kolorowe jakby się mogło wydawać. Cały czas zmaga się z różnymi dolegliwościami, które nie ułatwiają jej funkcjonowania, a których z miesiąca na miesiąc dochodzi. Celem tej kampanii jest pozyskanie środków na wsparcie leczenia Zosi.

Zostało -906 dni
Zebrano: 21,50 zł
Zostało -906 dni
50 000,00 zł

Mrok jest codziennością Madzi od urodzenia… Szansą na uratowanie wzroku dziewczynki jest leczenie w klinice w Ufa, gdzie do nerwów wzrokowych Madzi podawany jest lek Alloplant. Za Madzią piąty wyjazd do kliniki! Efekty są wspaniałe! Niezbędna jest jednak kontynuacja leczenia i kolejne wyjazdy na operacje do profesora Muldaszewa.

Zostało -504 dni
Zebrano: 463,09 zł
Zostało -504 dni
5 555,00 zł

Pomaganie nigdy nie było tak proste. Zrób porządki w szafach i wyślij dzieci z Ośrodka Kuratorskiego na wyjazd wakacyjny

Zostało -662 dni
Zebrano: 11,70 zł
Zostało -662 dni
148 000,00 zł

Stefanek i jego brat Ignaś po urodzeniu wygrali walkę o życie... Przed nimi jeszcze jedna walka, która będzie trwała całe życie - o zdrowie i sprawność...

Zostało -1059 dni
Zebrano: 92,55 zł
Zostało -1059 dni
248 000,00 zł

Błagamy o pomoc! Jedynym ratunkiem uratowania wzroku Majeczki są kolejne operacje w klinice w Ufa!

Zostało -481 dni
Zebrano: 73,03 zł
Zostało -481 dni
4 000,00 zł

Stasiu urodził się z poważnymi wadami rozwojowymi twarzoczaszki, związanymi z zespołem Treachera-Collinsa. Przeszedł już wiele poważnych zabiegów, w tym wyłonienie gastrostomii oraz tracheostomii oraz zabieg zamknięcia rozszczepu podniebienia. Ponadto, Stasiu potrzebuje intensywnej i wielopoziomowej rehabilitacji, w której skład wchodzi terapia neurologopedyczna oraz terapia integracji sensorycznej.

Zostało -558 dni
Zebrano: 145,26 zł
Zostało -558 dni
1 000,00 zł

Zbiórka ma na celu zapewnienie dostępu do bezpłatnej pomocy prawnej, aby samotni rodzice i ich dzieci mieli szansę na bezpieczną i stabilną przyszłość. Wesprzyj nasze działania i zmień czyjeś życie na lepsze!

Zostało -389 dni
1 500,00 zł

Cześć! Pomóż nam nakarmić kocie bezdomniaki - czyli naszych stałych podopiecznych, pacjentów w Kocim Szpitaliku i koty, które dokarmiamy na wolności. Każde 6 zł uzbierane na zbiórce, pozwoli nam kupić wysokomięsną puszkę, która zapewni jeden posiłek trzem kotom. Jeśli uzbieramy 100% zakładanej kwoty, to będziemy mogły zaserwować kotom aż 750 posiłków! To jak, dołączysz do nas?