Logo

Dobiegają końca

Zostało 7 dni
Zebrano: 560,36 zł
Zostało 7 dni
17 700,00 zł

Kreatywna wyprawa bliżej słońca - Wiosną 2024 roku chcielibyśmy zorganizować "Kreatywną wyprawę bliżej słońca" dla podopiecznych Stowarzyszenia "Kreatywny Wasilków". Wyjazd w polskie góry jest marzeniem wielu osób, którymi na co dzień opiekuje się nasza organizacja. Zakopane, Morskie Oko, Wieliczka, Kraków, Częstochowa - to piękne miejsca, w które chcielibyśmy zabrać podopiecznych.

Zostało 10 dni
Zebrano: 88,03 zł
Zostało 10 dni
1 000,00 zł

Codziennie pracujemy z dziećmi, które nie mają tyle szczęścia, co ich rówieśnicy. Nie doświadczyły miłości, akceptacji i rodzinnego ciepła. Potrzebujemy funduszy, by objąć je opieką psychologiczną, prowadzić socjoterapię, interwencje kryzysowe, asystę rodzinną i dać im wszelkie potrzebne wsparcie. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie pokazuje, że taka praca jest skuteczna i ma sens! Zbieramy fundusze na pomoc dzieciom - otrzymywane przez Fundację finansowanie nie jest wystarczające do kompleksowego wspierania naszych podopiecznych.

Zostało 10 dni
Zebrano: 32,38 zł
Zostało 10 dni
10 000,00 zł

Z ogromną prośbą zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o pilne wsparcie w remoncie C.O. Uszkodzenie pieca nastąpiło w wyniku zniszczenia przyłącza do pieca przez dotychczasowych współwłaścicieli tej nieruchomości w Fromborku. Współwłaściciele nie chcieli ponosić kosztów wynikających ze współwłasności dlatego wpadli na pomysł aby odłączyć ogrzewanie które generowało ten koszt bez zgody i poinformowania Fundacji, która dysponowała blisko połową domu. Sytuacja, w której się znaleźliśmy, jest dla nas niezwykle trudna i potrzebujemy pomocy.

Zostało 12 dni
Zebrano: 1 236,20 zł
Zostało 12 dni
10 000,00 zł

Kolejna edycja akcji społecznej Uwolnij Ciucha 2024! Ubrania damskie i męskie zbieramy 21-23 marca - box na parterze CSK. Finał akcji 24 marca 2024 w CSK Lublin. Jeżeli nie możesz z nami być w tym czasie, wyślij paczkę ze wskazaniem na tenże cel. Nic się nie zmarnuje - obiecujemy! :-)

Zostało 12 dni
Cel: 1 000,00 zł
Zostało 12 dni
1 000,00 zł

Chcemy nauczyć dzieci szacunku do natury oraz pokazać im jak ogromna siła w niej drzemie. Dołóż do tego Twoją cegiełkę!

Zostało 12 dni
Zebrano: 3 810,68 zł
Zostało 12 dni
10 000,00 zł

Tamtego dnia nie zapomnę nigdy.... Karetka na sygnale, OIOM i moje dziecko pod respiratorem, aparatura podtrzymująca życie i nasze modlitwy i łzy. Lekarze kazali przygotować się na najgorsze, jej serce zbyt długo stało. Wpuszczono mnie na OIOM, zobaczyłam moją córeczkę nieprzytomną, opuchniętą, bezbronną. Podłączona do respiratora leżała cichutko. Usłyszałam jedną z najgorszych wiadomości – stan pani córki jest krytyczny, o tym, czy przeżyje, zadecydują najbliższe godziny, ale szanse są niewielkie.

Zostało 12 dni
Zebrano: 309,22 zł
Zostało 12 dni
10 000,00 zł

Otwórz szafę... Wyjmij wszystko, co już Ci nie służy... Zrób miejsce na nowe rzeczy... Na oddech przyszłości… Chcesz usłyszeć dalszą część tej magicznej opowieści? Dawno, dawno, bo już ponad 20 lat temu powstała niezwykła organizacja, która swoje działania zadedykowała dzieciom i młodzieży chorej onkologicznie. Tworzą ją niezwykli ludzie, którzy wspierają małych pacjentów od momentu diagnozy, aż do powrotu do zdrowia. Aby umilić czas chorującym organizują spotkania i imprezy okolicznościowe na oddziałach szpitalnych.

Zostało 12 dni
Zebrano: 64,72 zł
Zostało 12 dni
3 000,00 zł

Czy robiąc porządki w szafie, możesz jednocześnie pomagać? Z Carrefour i UDO to możliwe! Oddając niepotrzebne ubrania w sklepach Carrefour pomagasz planecie - wspierasz fundację Las Na Zawsze, która chroni dojrzałe systemy leśne i sadzi młode lasy, a dodatkowo dajesz swoim ubraniom #drugie życie.

Zostało 12 dni
Zebrano: 910,00 zł
Zostało 12 dni
1 000,00 zł

SSPN=Super Sprawa Pomagać Niepełnosprawnym Zbieramy środki na nasze działania. Jesteśmy organizacją zajmującą się aktywizacją osób niepełnosprawnych. Działamy na terenie Poznania i okolic. Organizujemy comiesięczne spotkania turystyczno-rekreacyjne i okazjonalne w Poznaniu i okolicach. Naszym celem jest integracja niepełnosprawnych w społeczeństwie oraz ich usamodzielnianie. Trzon grupy stanowi ok. 20 dorosłych osób ze znaczną niepełnosprawnością narządu ruchu oraz intelektualną, wspieranych bezpośrednią pomocą wolontariuszy.

Zostało 12 dni
Zebrano: 393,75 zł
Zostało 12 dni
5 000,00 zł

Fundacja Malachite Minds została powołana, aby zachęcać ludzi do działań chroniących środowisko w zamian za bezpłatne wsparcie ich zdrowia psychicznego. Jednym z wielu, ale i fundamentalnym projektem generującym zyski do fundacji, aby mogła realizować swoje cele statutowe jest recykling włosów i sierści. Potrzebujemy zebrać środki na efektywne zarządzanie tym projektem.

Zostało 12 dni
Zebrano: 46,12 zł
Zostało 12 dni
1 500,00 zł

Sprzątając w swojej szafie i oddają tutaj niepotrzebne już ubrania, możesz wspomóc akcję przeciwdziałania śmieciarzom na naszej lokalnej plaży. Temat #śmieci w okolicy Załubic, Rudy, Borek i Arciechowa wraca jak bumerang z coraz większym napełnieniem, i brakiem jakichkolwiek efektów czy pomysłów na rozwiązanie problemu.

Zostało 12 dni
Zebrano: 9 163,72 zł
Zostało 12 dni
15 000,00 zł

Czy potrafisz sobie wyobrazić, jak wygląda życie, kiedy oddech jest poza Twoim zasięgiem? W Polsce blisko 2400 osób każdego dnia toczy nierówną walkę z mukowiscydozą. Chorobą, której nie widać, a która odbiera życie. Codziennie nawet kilkanaście inhalacji, od kilkunastu do kilkudziesięciu przyjmowanych leków. Godziny ciężkiej rehabilitacji i fizjoterapii. Wielomiesięczne pobyty w szpitalach. Wszystko po to, by żyć, by oddychać, by nie pozwolić wygrać chorobie. Do utraty tchu...