Logo

Dołącz do nas

Jeżeli chcesz odkryć RADOŚĆ Z POMAGANIA oddając swoje ubrania, to... Już nie możemy doczekać się, aż poznamy Twój wybór Organizacji charytatywnej, którą postanowisz wesprzeć swoją darowizną! :) Nie zwlekaj! Dla współpracujących z nami Organizacji liczy się każdy gram przekazywanych ubrań! :) Kliknij w Poniższy guzik i przejdź do formularza rejestracyjnego!
 

 

Jeżeli reprezentujesz Organizację charytatywną i chcesz dołączyć do grona Organizacji prowadzących zbiórki pieniędzy w portalu UbraniaDoOddania.pl, to bardzo dziękujemy Ci za to, że postanowiłeś wybrać nasz portal! :) Wypełnij formularz rejestracyjny i czekaj na kontakt z naszej strony :) Prawdopodobnie już niebawem rozpoczniemy Twoją pierwszą zbiórkę, przez którą z radością Cię przeprowadzimy :) 


 

Jeżeli reprezentujesz Placówkę edukacyjną w Polsce, chcesz dołączyć do projektu Szkoła w Porządku i rozpocząć zbiórkę pieniędzy na portalu, to czekamy właśnie na Was! Kliknij w poniższy przycisk, zarejestruj konto Waszej placówki, a następnie postępuj zgodnie z otrzymanymi wytycznymi :) Załóż kampanię, zacznij promować ją w swojej społeczności i wspólnie zbierajcie fundusze na realizację Waszych potrzeb.
Dziękujemy za Wasze zaufanie i zaangażowanie w budowanie obiegu zamkniętego!


Reprezentant placówki edukacyjnej


DO DZIEŁA! :)