Logo

Zakończone kampanie

Zostało -1635 dni
Zebrano: 200,81 zł
Zostało -1635 dni
10 000,00 zł

Obecnie jesteśmy w trakcie pozyskiwania funduszy na wsparcie psychologiczno-pedagogiczne dla osób doświadczających zmian po COVID-19.

Zostało -259 dni
Zebrano: 754,01 zł
Zostało -259 dni
5 000,00 zł

Jesteśmy Stowarzyszeniem Zielona Grupa! Od 2018 roku pracujemy ze wspólnotą sąsiedzką na poznańskim Dębcu. Razem z mieszkańcami okolicy wyremontowaliśmy lokal, w którym powstał Dom Sąsiedzki - otwarta przestrzeń wspólna. Dzięki zebranym tutaj środkom będziemy mogli wraz z mieszkańcami Dębca dalej tworzyć niezwykłą historię tej sąsiedzkiej przestrzeni i dzielnicy. Dzięki Waszemu wsparciu Dom Sąsiedzki będzie mógł być częściej otwarty, a my będziemy w jego murach organizować wydarzenia i spotkania oraz kontynuować przeróżne akcje społeczne.

Zostało -1317 dni
Zebrano: 57,74 zł
Zostało -1317 dni
1 000,00 zł
Zostało -1058 dni
150 000,00 zł

Jedyna szansa na pokonanie nieuleczalnej choroby. On tę walkę wygra!

Zostało -631 dni
Zebrano: 781,87 zł
Zostało -631 dni
10 000,00 zł

Fundacja "Azyl Nadziei" zajmuje się głównie zwierzętami chorymi, starymi, kalekimi. Trafiają tu również zwierzęta po zmarłych właścicielach, po wypadkach czy porzucone. Najczęściej są to koty i także psy, a także króliki, gryzonie, ptaki, niedawno był nawet jenot. Niestety taka ilość zwierząt chorych, starych czy po wypadkach generuje duże koszty związane z ich utrzymaniem i leczeniem.

Zostało -1331 dni
Zebrano: 224,94 zł
Zostało -1331 dni
5 000,00 zł

Zbieramy kasę na zadłużenie wobec ZGN. Tylko WASZA pomoc może uratować miejsce pracy i terapii osob, dla których nie ma innych przyjaznych autyzmowi miejsc spędzania czasu i pracy w Warszawie. Brak Klubokawiarni spowoduje powrót do czterech ścianach i regres wynikający z zaniechania działań aktywizująco - wspierających. Spowoduje rowniez to, ze nie bedziemy mogli pomagac ponad stu osobom tygodniowo w kryzysie bezdomnosci.

Zostało -358 dni
Zebrano: 226,03 zł
Zostało -358 dni
10 000,00 zł

Cele kampanii "Zrób miejsce, pomóż szkole" 1. Zmniejszenie nierówności społecznych – poprzez zaangażowanie w program wspieramy wyrównywanie szans edukacyjnych w polskim systemie edukacyjnym 2. Edukacja ekologiczna – uczestniczenie w zbiórce wspiera świadomość ekologiczną uczniów i ich rodzin, promując recykling i odpowiedzialność za środowisko. 3. Budowanie społeczności szkolnej – kampania wzmacnia więzi między uczniami 4. Promowanie wartości solidarności i współpracy – udział w akcji uczy uczniów wartości pomocy innym oraz pracy zespołowej.

Zostało -358 dni
Zebrano: 245,10 zł
Zostało -358 dni
10 000,00 zł

Zbiórka ubrań i książek w Szkole Podstawowej w Grądach-Woniecko.

Zostało -2458 dni
15 000,00 zł

Trwają wakacje, a podopieczni naszych Ośrodków Integracji Społecznej marzą o wyjeździe. Kilkunastu chwilach beztroski, połączonych z dużą dozą samodzielności i wsparciem terapeutów w trudniejszych chwilach.

Zostało -2030 dni
Zebrano: 77,12 zł
Zostało -2030 dni
10 000,00 zł

Stowarzyszenie Mokotowskie Hospicjum Świętego Krzyża zwraca się z ogromną prośbą o wsparcie w prowadzeniu Schroniska z Usługami Opiekuńczymi dla Chorych Bezdomnych Mężczyzn w Warszawie przy ul. Dojazdowej 3.

Zostało -960 dni
Zebrano: 4 147,58 zł
Zostało -960 dni
4 000,00 zł

Armia Zbawienia od 2005 roku wspiera dzieci i młodzież w Warszawie, oferując dużo ofertę.

Zostało -174 dni
100 000,00 zł

Szaro zrobiło się po remoncie w Klinice Pediatrii, Hematologii i Onkologii UCK w Gdańsku. Ze ścian zniknęły kolorowe obrazki. Fundacja z Pompą chce, by chore na nowotwory dzieci znów mogły cieszyć się ich widokiem. Mamy już gotowe projekty. Zostały zaakceptowane przez personel medyczny. Materiały muszą być bezpieczne i łatwe do dezynfekcji. A to kosztuje. Każda złotówka przybliża nas do celu. Prosimy, pomóżcie nam pokolorować szpitalną rzeczywistość OnkoWojowników.