Dzięki Twojemu darowi wspólnie pomagamy osobom po wypadkach, udarach i nowotworach oraz aktywizujemy osoby z niepełnosprawnościami. Z góry dziękujemy za każdy dar!
35 tysięcy długu w lecznicach :(. Do tego 2 koty w trakcie terapii FIP na pokładzie. Codziennie satysfakcja i radość z uratowanych kocich żyć walczą z frustracją i strachem, że lada dzień pójdziemy razem z naszymi podopiecznymi na dno. Codziennie widzimy te kocie pyszczki i coś w nas pęka. Bo co z nimi dalej?
Amelka walczy z Zespołem Williamsa i Beurena. Rozpoczęliśmy wyścig o sprawność dla Amelki. Pozwólmy naszej Księżniczce powrócić do bajkowego, dziecięcego świata!
Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych uczniów. Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej szkoły! Nasza placówka dołączyła do programu „Szkoła w Porządku” na portalu marki Ubrania do Oddania. Celem jest wsparcie placówek edukacyjnych na terenie całej Polski. Zbierane w ten sposób fundusze, to także realny wpływ na zmiany ekologiczne i edukację dzieci o obiegu zamkniętym, który jest ważnym elementem dbania o środowisko naturalne.
To, co zalega w Twojej szafie, może stać się pyszną mokrą karmą lub mlekiem zastępczym dla kocich sierotek, zapewnić im wizyty u weterynarzy, a także pokryć koszty żwirku i środków higienicznych. Każdy kilogram ubrań i akcesoriów to wsparcie dla potrzebujących kociąt i kotów, w tym tych niepełnosprawnych, które są pod opieką Fundacji Kociniec Koci Sierociniec. To jak, wchodzisz w to?
Łukasz Pachciarek mieszka w Łodzi i bardzo potrzebuje pomocy. Od 18 roku życia cierpi na niedowład nóg. Jakby mało tego już pojawia się niedowład rąk, ma częściowy paraliż twarzy, choruje na złośliwe nadciśnienie i zaawansowaną łuszczycę. Ma tylko rentę socjalną. Nie stać go na kosztowne leki i dodatkową rehabilitację domową. Pomóżmy mu!
Jesteśmy szkoła z 80-letnią tradycją. We wszystkich działaniach jakie podejmujemy staramy się łączyć szacunek dla drugiego człowieka, tradycji z nowoczesnością. Dlatego chcemy utworzyć strefę ciszy dla uczniów w której uczniowie będą mogli przygotować się do wysiłku umysłowego na kolejne zajęcia, odpocząć . Aby stworzyć przestrzeń dobrego klimatu i pozytywnych emocji dla naszych uczniów chcemy zakupić siedziska/pufy przeznaczone do odpowiedniej grupy wiekowej.
Nasze Stowarzyszenie oraz Szkoła chętnie wspiera aktywnych uczniów, którzy biorą udział w wielu akcjach charytatywnych. Chcemy w sposób szczególny ich wyróżnić i nagrodzić. Ponadto finansujemy nagrody dla uczniów, którzy biorą udział w konkursach o różnej tematyce. Nie zapominamy o wsparciu tych, których nie stać np. na wycieczkę, czy wyjazd z klasą do kina.
Stowarzyszenie mające na celu integrację i aktywizację lokalnej społeczności. Od lutego 2023 pracujemy nad przygotowaniem budynku do naszych zadań statutowych. Budynek wymaga generalnego remontu i te prace w miarę zdobywania środków cały czas trwają. Nie mamy żadnych dotacji zewnętrznych, oprócz darowizn. Dlatego startujemy z kampanią na tej stronie, bo przecież każdy z nas z czegoś wyrasta, albo przestaje nosić niektóre ubrania. One mogą dostać drugą szansę w innych rękach. A nam dadzą możliwość dawania ludziom radości w nowym domu.
Przy okazji jesiennych porządków w garderobie nie wyrzucaj już nieużywanych ubrań - mogą pomóc naszym kotkom. W Fundacji mamy pod opieką prawie 80 kotów - wiele z nich wymaga podawania specjalistycznej karmy i regularnych wizyt u weterynarza. Cel zbiórki to 5 000 zł - tyle kosztuje utrzymanie naszych kotków przez miesiąc - karma, żwirek, leki, suplementy i zabawki oraz wizyty u weterynarzy. Każdy kilogram przekazanych ubrań i każda złotówka przyczyniają się do szczęśliwego życia kotków! Przejrzyjcie swoje szafy i wspomóżcie nasze koty!
Prośba o pomoc w zakupie paneli słonecznych dla misji Bibemi.
Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań, dzięki którym będziemy mogli wzbogacić naszą ofertę edukacyjną.
