Logo

Na wyposażenie i sprzęt medyczny powstającego Hospicjum dla Dzieci w Kielcach

Prowadzona przez Organizację:
Hospicjum dla Dzieci w Kielcach
Data zakończenia:
30.06.2024
Kielce
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Dzieci z ciężkimi i/lub przewlekłymi chorobami będące pod opieką Hospicjum stacjonarnego i domowego wymagają szczególnej opieki. Jesteśmy po to, by pomóc dzieciom i młodzieży dotkniętymi nieuleczalnymi chorobami. Z nadzieją, troską i profesjonalnym wsparciem. Aby dobrze i skutecznie działać dla dzieci potrzebny jest sprzęt medyczny, który sprosta potrzebom naszych małych podopiecznych.

Drodzy Przyjaciele!

Jako Hospicjum dla Dzieci wraz z naszymi Podopiecznymi chcemy stworzyć miejsce, gdzie w ostatnich chwilach nasze dzieci będą w pełni żyć!

Aby móc nieść pomoc ciężko chorym i umierającym dzieciom w województwie świętokrzyskim potrzebne jest stworzenie miejsca wyposażonego w odpowiedni sprzęt medyczny, w tym m.in. łóżeczka pediatryczne elektryczne, elektryczne ssaki medyczne, wieloparametrowe monitory, monitory oddechu, koncentratory tlenu i wiele, wiele innych. Rodzice ciężko chorych dzieci poszukują miejsc, w jakich mogliby w warunkach domowych i/lub stacjonarnych zapewnić swoim pociechom potrzebną im pomoc.

"Kiedy staramy się uczyć nasze dzieci wszystkiego o życiu, nasze dzieci uczą nas, że życie jest wszystkim."  A. Schwindt

WŁĄCZ ŚWIATŁO NADZIEI hospicyjnym Dzieciom. Dziękujemy, że jesteś.