Coraz więcej jest zachorowań na choroby zakaźne, coraz częściej zwierzęta chorują i umierają. Wirusy się rozprzestrzeniają, mutują. Jedynym sposób ochrony naszych zwierząt to szczepienia. Minimalizują ryzyko zarażania się zwierzaka, a w przypadku zachorowania łagodzą objawy.
Zbiórka na leczenie immunologiczne w Kolonii w Niemczech.
ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ PLACÓWKI ! Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych!
Różowa Skrzyneczka to przestrzeń wsparcia dla wszystkich osób menstruujących. Od 2019 roku, w porozumieniu i współpracy z lokalnymi działaczkami i działaczami, wieszamy w całej Polsce różowe skrzyneczki wypełnione podpaskami i tamponami. Każdego dnia walczymy o bezwarunkowy dostęp do bezpłatnych środków higienicznych na czas menstruacji, znosimy wykluczenie i tabu menstruacyjne, edukujemy i zabiegamy o równy dostęp do wiedzy o miesiączce oraz domagamy się systestemowych zmian.
Wodogłowie wrodzone sprawiło, że życie Gabrysi jest drogą uwikłaną w najostrzejsze kolce... Jest szansa, by codzienne intensywne ataki padaczki minęły!
Oskar choruje na Dziecięce Porażenie Mózgowe. A przecież chciałby tak jak inni, normalnie żyć… Każda czynność wykonana przez Oskara wymaga ogromnego trudu i wysiłku...Ratunkiem jest zakup CYBER-OKA, urządzenia, dzięki któremu Oskar będzie mógł się komunikować ze światem a przede wszystkim ze swoim Ojcem, który kocha Go bezgranicznie.Nie pozwólmy, aby jedyna szansa dla tego cudownego chłopca i jego kochającego samotnego Ojca przepadła…
Zrób przegląd szafy, wybierz rzeczy w dobrym stanie. Umieść je w kartonach zbliżonych wielkością do walizki podręcznej - każda przesyłka musi ważyć minimum 10 kg. Porządnie zaklej kartony! Każde 10 kg = 5 zł DLACZEGO TO ROBIMY? CELE PROGRAMU: * edukacja dzieci i młodzieży z zakresu gospodarki cyrkularnej oraz negatywnego wpływu branży odzieżowej na środowisko, * budowanie w najmłodszych pokoleniach odpowiednich postaw konsumenckich i społecznych, * zbiórka dodatkowych funduszy na potrzeby placówki i podopiecznych.
Fundacja Amazonki Łódź Centrum, działa bezinteresownie. Naszą misją jest niesienie otuchy, nadziei i wiary tam, gdzie ich zabrakło. Swoją radością życia zarażamy innych, dając przykład, że „po nocy przychodzi dzień”. Nasza Fundacja to nasza historia, nasze życie, nasz rak. Życie i zdrowie drugiego człowieka to nasza największa wartość
W ramach działalności nieodpłatnej realizujemy programy edukacyjne, zdrowotne oraz profilaktyczne, mające na celu rozwój zainteresowań i talentów dzieci. Zapewniamy im możliwość poznawania swoich mocnych stron, budowania pewności siebie i wiary we własne możliwości. Stawiamy na alternatywne formy spędzania czasu wolnego, wspieramy kreatywność oraz integrację rodzinną, chroniąc dzieci przed ryzykownymi zachowaniami, na które są szczególnie narażone.
Wiek 18 lat- każdy z nas go dobrze pamięta, spotkanie z rodzina, przyjaciółmi, zabawa, radość, wspólne świętowanie. Dla dzieci z domów dziecka to moment ogromnych zmian, wiele z nich to właśnie wtedy musi podjąć trudna decyzję i zacząć stawać na swoim, stawiać swoje pierwsze kroki w dorosłość, chcą się uczyć, ale muszą też pracować by się utrzymać. To wszystko często bez jakiegokolwiek wsparcia, dlatego chcemy im pomóc w ramach terapii przygotowawczej do życia dorosłego jeszcze zanim opuszczą placówkę.
Jak połączyć selfcare, dbanie o planetę i porządki? To proste - robimy porządki w szafach, wysyłamy niechciane przedmioty do Ubrań Do Oddania, a zebrane środki przeznaczamy na upiększenie i doposażenie szkolnego gabinetu psychologa i pedagoga! Bo w harmonijnej, uporządkowanej przestrzeni czujemy się lepiej :-)
Omara ma 8 miesięcy, ale już wie, co to znaczy głód.
