Logo

Gordonki - zajęcia dla małych dzieci w Klubie dla rodzin Zwalcz Nudę cz. 2

Prowadzona przez Organizację:
Zwalcz Nudę
Data zakończenia:
27.10.2019
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

W naszym Klubie Zwalcz Nudę chcemy poprowadzić cykl zajęć - gordonki dla dzieci od 6 do 36 miesięcy. Gordonki to zajęcia umuzykalniające dla dzieci wraz z opiekunami. Umuzykalnianie maluszków od pierwszych miesięcy życia to dla nich wyjątkowa okazja do szybszego rozwoju motoryki dużej, koordynacji ciała, oddechu i przede wszystkim mowy! Klub Zwalcz Nudę to rodzinne miejsce pełne nieodpłatnych warsztatów, zajęć, kafejka, świetlica, wypożyczalnia gier planszowych i sala zabaw dla dzieci.

Drodzy Przyjaciele!

Jako Fundacja Zwalcz Nudę chcemy poprowadzić zajęcia Gordonki dla dzieci od 6 do 36 miesięcy w ramach działalności Klubu Zwalcz Nudę. Podczas tych zajęć dzieci rozwiną swoje zdolności muzyczne, manualne, zmysł wzroku i dotyku, wzmocnią koordynację ruchową, zaczną śpiewać i tańczyć, szybciej nauczą się mówić a w przyszłości łatwiej będzie przyswajać języki obce (słuchając melodii języka).

Warsztaty będą otwarte i nieodpłatne dla wszystkich.

NIE UDA SIĘ TO NAM BEZ TWOJEGO ZAANGAŻOWANIA!

Dlatego prosimy Cię o pomoc, ponieważ dzięki wspólnej aktywności, możemy zadbać o młode pokolenie, które w przyszłości będzie przekazywało wzorce kolejnym pokoleniom.

Masz w szafie ubrania, które są:

  • za małe?

  • za duże?

  • passé?

  • lub po prostu ich nie lubisz?

Pewnie nieraz zastanawiałeś się jak się ich w rozsądny sposób pozbyć. Zdecyduj się na wsparcie naszej kampanii! Każdy 1 kilogram jest kluczowy. Jeżeli jeszcze nie masz dzieci to nic, prawdopodobnie planujesz je w przyszłości, więc zadbaj o ich jutro już dziś. Z pewnością będzie dla Ciebie ważne, aby rozwijały się i dorastały w emocjonalnie zdrowym świecie.

Zbieramy pieniądze na utrzymanie zajęć. Koszty prezentują się następująco:

  • Koszty pojedynczych zajęć: 120 zł/ h
  • Koszty materiałów na zajęcia: 500 zł
  • Liczba zajęć: min. 5
  • Bufor bezpieczeństwa: + 10%

Suma: 1210 zł


Dziękujemy Ci, że jesteś z nami! :)