Logo

Zakończone kampanie

Zostało -359 dni
Zebrano: 1 805,89 zł
Zostało -359 dni
10 000,00 zł

Szkoła Podstawowa w Koczale przystępuje do programu Szkoła w porządku należącego do marki Ubrania Do Oddania. Ty oddajesz i nie tracisz, a szkoła zyskuje 5 zł za każde 10 kg ubrań.

Zostało -2673 dni
Zebrano: 321,00 zł
Zostało -2673 dni
320 000,00 zł

Kamil w wieku 24, w wyniku wypadku w pracy stracił obie dłonie, tracąc zarazem swój sens życia, tracąc nadzieję na swoją przyszłość, szansę na zrealizowanie swoich celów i marzeń… Nie wyobraża sobie życia bez dłoni, które przecież pozwalają na wykonanie podstawowych czynności każdego dnia… Możemy wspólnie zebrać pieniądze na zakup protez bionicznych oraz rehabilitację dla tego młodego chłopaka, ratując jego przyszłość.Pomóżmy Kamilowi stać się znowu samodzielnym…

Zostało -1455 dni
Zebrano: 32,04 zł
Zostało -1455 dni
200 000,00 zł

Jedyna szansa na pokonanie nieuleczalnej choroby. On tę walkę wygra!

Zostało -1486 dni
Zebrano: 1 116,78 zł
Zostało -1486 dni
1 000,00 zł

Celem kampanii jest zerwanie ze stereotypem zaburzeń odżywiania, bagatelizującym cierpienie z jakim spotykają się osoby chore, a także zwrócenie uwagi na niszczące działanie mediów społecznościowych wywołujących kompleksy dotyczące wyglądu. Cały projekt polega na zebraniu ubrań osób, które w ciągu swojego życia choć w najmniejszym stopniu zostały dotknięte zaburzeniami czy też poczuły, że własne kompleksy uniemożliwiły im samoakceptację. Zebrane przedmioty posłużą do zbudowania instalacji artystycznej uświadamiającej skalę tego problemu.

Zostało -1059 dni
Zebrano: 49,31 zł
Zostało -1059 dni
87 000,00 zł

Wodogłowie wrodzone i liczne ataki padaczki sprawiły, że życie Gabrysi było drogą uwikłaną w najostrzejsze kolce…Teraz jest szansa, aby zawalczyć o jej lepszą sprawność!

Zostało -2707 dni
Zebrano: 586,66 zł
Zostało -2707 dni
9 000,00 zł

Poznajcie SOSW nr 8! To miejsce, w którym każde niewidome czy słabowidzące dziecko i nastolatek poczuje się swobodnie. Aktywność wywiera pozytywny wpływ na organizm każdego człowieka, a już szczególnie u dzieci, dlatego nie chcemy odbierać tej możliwości osobom z niepełnosprawnością. Na co czekasz? Dołącz do nas i wesprzyj nasza kampanię zalegającymi ubraniami z Twojej szafy!

Zostało -1271 dni
Zebrano: 1 076,03 zł
Zostało -1271 dni
5 000,00 zł
Zostało -632 dni
10 000,00 zł

EKOSTRAŻ to wrocławska organizacja zajmująca się pomocą zwierzętom domowym, dzikim i wolno bytującym. Reaguje- my w przypadkach znęcania nad zwierzętami i nie wahamy się bronić praw poszkodowanych zwierząt w sądzie. Nie odmawia- my nawet w najtrudniejszych przypadkach ani ze względu na przynależność gatunkową - trafiają do nas nie tylko psy, koty czy świnki morskie, ale też jenoty, jaskółki czy wiewiórki. Szcze- gólnym elementem naszej działalności jest humanitarna pomoc jeżom.

Zostało -359 dni
Zebrano: 278,08 zł
Zostało -359 dni
10 000,00 zł

Razem sprawmy, że świat będzie lepszy. Dołącz do nas , przekaż swoje niepotrzebne ubrania i wesprzyj naszą szkołę. Każde 10 kg ubrań przekazanych w ramach akcji to 5 zł dla naszej szkoły. Ubrania należy spakować w karton i przynieść do budynku szkoły przy ul. Szkolnej. Można też bezpłatnie zamówić kuriera lub oddać do właściwego punktu - szczegóły na stronie internetowej .

Zostało -359 dni
10 000,00 zł

Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych! Każde 10 kg przekazanych ubrań = 5 zł na wsparcie finansowe naszej placówki! Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.

Zostało -2123 dni
Zebrano: 13,60 zł
Zostało -2123 dni
1 000,00 zł

Konieczność wykonania czynności ratunkowych może spotkać każdego z nas, a tym bardziej wolontariuszy często pracujących w dużych grupach osób. Dlatego chcielibyśmy zorganizować dla naszych społeczników szkolenie z udzielania pierwszej pomocy.

Zostało -907 dni
Zebrano: 2 432,84 zł
Zostało -907 dni
5 000,00 zł

Mam na imię Krystyna i mam 34 lata. Choruje na złośliwy nowotwór, z którym prowadzę właśnie zaciętą walkę. Jestem już po 6 cyklach chemioterapii, która jest bardzo trudna i neurotoksyczna. Przede mną jeszcze skomplikowana operacja radykalnego usunięcia ogniska i zmian nowotworu. Rehabilitacja u pacjentów onkologicznym jest inna, lecz również ważna i potrzeba. Dlatego otworzyłam zbiórkę na moją rehabilitację, aby móc ograniczyć skutki uboczne chemii i przyszłej operacji.