Logo

Zakończone kampanie

Zostało -631 dni
Zebrano: 116,82 zł
Zostało -631 dni
10 000,00 zł

Stowarzyszenie „Serduszko dla Dzieci” jest organizacją pozarządową, która od ponad dwudziestu pięciu lat działa prospołecznie na rzecz dzieci i młodzieży. Zajmujemy się działalnością charytatywną, pomocową i edukacyjną. Od lat prowadzimy także warsztaty dziennikarskie, fotograficzne i filmowe przybliżając dzieciom to, co z pozoru może wydawać się nieosiągalne. Trzonem naszej działalności społecznej jest prowadzenie świetlicy socjoterapeutycznej dla ponad czterdziestu wychowanków.

Zostało -358 dni
Zebrano: 54,45 zł
Zostało -358 dni
10 000,00 zł

Zbieramy niepotrzebne ubrania i wymieniamy je na fundusze dla Szkoły.

Zostało -358 dni
Zebrano: 458,68 zł
Zostało -358 dni
10 000,00 zł

Zbieramy ubrania, aby uczyć dzieci ekologii i poszanowania dla pracy innych.

Zostało -661 dni
Zebrano: 105,31 zł
Zostało -661 dni
10 000,00 zł

Zauważyliśmy, że w naszej szkole pozostaje dużo ubrań zagubionych/nieodebranych przez dzieci i ich rodziców. Proponowane przez nas dotychczas rozwiązania nie zdawały egzaminu. Pozostawione ubrania zaczęły być dla nas istotnym problemem. Często są to ubrania dobrej jakości, w idealnym stanie. Chcemy pokazać społeczności szkolnej, jak istotne jest dbanie o środowisko oraz uświadomić ile kilogramów ubrań zostaje w szkole.

Zostało -508 dni
Zebrano: 156,36 zł
Zostało -508 dni
1 200,00 zł

Pani Jadwiga Kubecka ma 68 lat. Od 24 roku życia leczy się na cukrzycę II stopnia. Pomimo systematycznego przyjmowania insuliny oraz stosowania się do zaleceń dietetycznych, choroba ta doprowadziła do znacznego inwalidztwa (orzeczenie o niepełnosprawności-stopień znaczny). Na to inwalidztwo składa się: amputacja lewej stopy - maj 2020 r. oraz utrata wzroku (na chwilę obecną tylko widzenie na prawe oku tylko 3%, czyli utrata wzroku w 97%, a na lewe w 100% - jest to tzw. ratinopatia cukrzycowa.

Zostało -2245 dni
1 000,00 zł

Przedszkolne Igrzyska Olimpijskie połączenie rywalizacji i wspaniałej zabawy.

Zostało -855 dni
Zebrano: 2 054,23 zł
Zostało -855 dni
1 000,00 zł

Codziennie pracujemy z dziećmi, które nie mają tyle szczęścia, co ich rówieśnicy. Nie doświadczyły miłości, akceptacji i rodzinnego ciepła. Potrzebujemy funduszy, by objąć je opieką psychologiczną, prowadzić socjoterapię, interwencje kryzysowe, asystę rodzinną i dać im wszelkie potrzebne wsparcie. Nasze ponad 30-letnie doświadczenie pokazuje, że taka praca jest skuteczna i ma sens! Zbieramy fundusze na pomoc dzieciom - otrzymywane przez Fundację finansowanie nie jest wystarczające do kompleksowego wspierania naszych podopiecznych.

Zostało -631 dni
10 000,00 zł

ŚLĄSKIE STOWARZYSZENIE CHORYCH NA SM SEZAM” to organizacja zrzeszająca osoby chore na stwardnienie rozsiane, ich rodziny i przyjaciół. Jesteśmy członkiem wspierającym Polskiego Towarzystwa Stwardnienia Rozsianego. Misją SEZAMu jest poprawa jakości życia osób ze stwardnieniem rozsianym, zapewnienie im zgodnego ze standardami medycznymi dostępu do leczenia i rehabilitacji, tak aby mogli prowadzić godne życie.

Zostało -661 dni
10 000,00 zł

Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych! Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki! Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.

Zostało -1362 dni
Zebrano: 10 925,40 zł
Zostało -1362 dni
5 000,00 zł

Z pozyskanych środków opłacimy koszty leczenia i rehabilitacji naszych Podopiecznych.

Zostało -2122 dni
Zebrano: 87,11 zł
Zostało -2122 dni
10 000,00 zł

Maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji... tak wygląda teraz codzienność każdego z nas. Ten trudny okres dla nas wszystkich stwarza nowe potrzeby dlatego głównym celem jest zapewnienie niezbędnych środków ochrony indywidualnej do dalszej pracy w sprawowaniu opieki nad naszymi Maluszkami! To My musimy być zdrowi aby dawać zdrowie innym.

Zostało -358 dni
Zebrano: 28,40 zł
Zostało -358 dni
10 000,00 zł

Budowlanka – szkoła w porządku! Ubrania do oddania! Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej kampanii, której celem jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej szkoły poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów