Agnieszka to wspaniała, aktywna kobieta, prywatnie mama dwójki dzieci, którą brutalnie zatrzymała choroba. 6 listopada 2022 roku doznała rozległego udaru niedokrwiennego lewej półkuli mózgu. Potrzebne jest Wasze zaangażowanie, aby mogła odzyskać sprawność. Przekaż niepotrzebne ubrania na cel jej zbiórki, a zebrane środki zostaną wykorzystane na niezbędną rehabilitację dla Agnieszki.
Armia Zbawienia działa na świecie od 1865 roku, w tej chwili w 133 krajach. Nasza oferta w Polsce jest duża - punkty pomocy, kluby seniora, świetlicy dla dzieci, sklep charytatywny oraz kluby malucha. W Armii Zbawienia otrzymują pomoc i wsparcie, jak rzeczowo tak i dobrym slowem. Dla dzieci mamy oboze letnie, korepetycje, warsztaty i różne zajecia. Razem możemy zmienić życie tych osób. Z góry dziękujemy każdemu.
Doposażenie pracowni szkolnych w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz sprzęt edukacyjny.
Zajmujemy się recyklingiem włosów i sierści. Obecnie toniemy we włosach i sierści i potrzebujemy pomocy. Nasza sytuacja finansowa w ostatnim czasie uległa pogorszeniu, a tempo rozwoju projektu jest szybsze niż nasze możliwości. Wierzymy, że nasze problemy są chwilowe, ale bez Waszej pomocy, nie damy sobie rady.
Dbamy o środowisko i nasze dzieci.
To doskonała okazja, aby zrobić porządek w szafach i jednocześnie wesprzeć wartościową inicjatywę. Każda przekazana rzecz może otrzymać drugie życie i przyczynić się do dobra naszej lokalnej społeczności oraz ochrony środowiska.
Daj ubraniom moc! Zbieramy używaną odzież, obuwie, tekstylia i książki, którym dajemy drugie życie, a uzyskane środki przeznaczamy na doposażenie „Kolorowego Zakątka” w Zespole Szkół w Barcinie – miejsca edukacji, terapii i integracji dzieci z niepełnosprawnościami. Dołącz do akcji i zamień niepotrzebne rzeczy w realną pomoc! Akcja trwa od maja do końca sierpnia 2026 roku.
Celem akcji jest pozyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszego przedszkola. ♻️ To jednak nie wszystko! Wspólnie pomagamy środowisku naturalnemu, dając rzeczom drugie życie i pokazując dzieciom, jak ważny jest obieg zamknięty oraz odpowiedzialne dbanie o naszą planetę. Każda przekazana rzecz ma znaczenie 🌍
Jestem Magdalena-mama 17-tnej Julii. Nasz dom był piekłem i miejscem strachu, przemocy fizycznej – biciem, szarpaniem, ranami, które zostawiały ślad na ciele i duszy; przemocy psychicznej – ciągłych gróźb, zastraszania i upokorzeń; przemocy seksualnej – gwałtów i brutalnych praktyk sadomasochistycznych, które odbierały mi godność i prawo do własnego ciała. Potrzebujemy wsparcia na pomoc psychologiczną i prawną, by ochronić nas przed dalszym krzywdzeniem. To prośba o szansę dla mojej córki, by dorastała w bezpieczeństwie, a nie w strachu.
Każdego dnia osoby z niepełnosprawnościami walczą nie tylko z własnymi ograniczeniami, ale także z samotnością, wykluczeniem i brakiem możliwości zwyczajnego uczestniczenia w życiu społecznym. Dla wielu z nas wyjście na warsztaty, spacer czy spotkanie z innymi jest czymś naturalnym. Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich często staje się marzeniem, na którego realizację potrzebne są środki, wsparcie i życzliwi ludzie.
