Kochani, rozpoczęliśmy już intensywne przygotowania do naszych wakacyjnych półkolonii. Przed nami wiele pracy, wyzwań organizacyjnych i logistycznych, ale wiemy, że – jak co roku – będzie to wyjątkowy, pełen radości i integracji czas dla dzieci z Broniszewic. To dla nas bardzo ważne wydarzenie, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. ❤️❤️❤️
Zajmujemy się recyklingiem włosów i sierści. Obecnie toniemy we włosach i sierści i potrzebujemy pomocy. Nasza sytuacja finansowa w ostatnim czasie uległa pogorszeniu, a tempo rozwoju projektu jest szybsze niż nasze możliwości. Wierzymy, że nasze problemy są chwilowe, ale bez Waszej pomocy, nie damy sobie rady.
Doposażenie pracowni szkolnych w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz sprzęt edukacyjny.
Agnieszka to wspaniała, aktywna kobieta, prywatnie mama dwójki dzieci, którą brutalnie zatrzymała choroba. 6 listopada 2022 roku doznała rozległego udaru niedokrwiennego lewej półkuli mózgu. Potrzebne jest Wasze zaangażowanie, aby mogła odzyskać sprawność. Przekaż niepotrzebne ubrania na cel jej zbiórki, a zebrane środki zostaną wykorzystane na niezbędną rehabilitację dla Agnieszki.
Celem akcji jest pozyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszego przedszkola. ♻️ To jednak nie wszystko! Wspólnie pomagamy środowisku naturalnemu, dając rzeczom drugie życie i pokazując dzieciom, jak ważny jest obieg zamknięty oraz odpowiedzialne dbanie o naszą planetę. Każda przekazana rzecz ma znaczenie 🌍
Jestem Magdalena-mama 17-tnej Julii. Nasz dom był piekłem i miejscem strachu, przemocy fizycznej – biciem, szarpaniem, ranami, które zostawiały ślad na ciele i duszy; przemocy psychicznej – ciągłych gróźb, zastraszania i upokorzeń; przemocy seksualnej – gwałtów i brutalnych praktyk sadomasochistycznych, które odbierały mi godność i prawo do własnego ciała. Potrzebujemy wsparcia na pomoc psychologiczną i prawną, by ochronić nas przed dalszym krzywdzeniem. To prośba o szansę dla mojej córki, by dorastała w bezpieczeństwie, a nie w strachu.
Każdego dnia osoby z niepełnosprawnościami walczą nie tylko z własnymi ograniczeniami, ale także z samotnością, wykluczeniem i brakiem możliwości zwyczajnego uczestniczenia w życiu społecznym. Dla wielu z nas wyjście na warsztaty, spacer czy spotkanie z innymi jest czymś naturalnym. Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich często staje się marzeniem, na którego realizację potrzebne są środki, wsparcie i życzliwi ludzie.
Porządkujemy nasze mieszkania i szkołę, by zbędnym dla nas przedmiotom nadać drugie życie. Nie wyrzucamy dobrych rzeczy, ale przekazujemy je dalej. Dzielimy się dobrem z innymi - dobro się pomnaża.
Celem tej kampanii jest promocja współpracy lokalnej społeczności oraz uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla szkolnego samorządu uczniowskiego poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.
Dziękujemy, że po raz kolejny możemy liczyć na Waszą pomoc ❤️ dzięki zgromadzonym środkom finansowym możemy wspierać osoby znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, a także placówki i schroniska dla zwierząt.
