Celem akcji jest pozyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszego przedszkola. ♻️ To jednak nie wszystko! Wspólnie pomagamy środowisku naturalnemu, dając rzeczom drugie życie i pokazując dzieciom, jak ważny jest obieg zamknięty oraz odpowiedzialne dbanie o naszą planetę. Każda przekazana rzecz ma znaczenie 🌍
Celem tej kampanii jest promocja współpracy lokalnej społeczności oraz uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla szkolnego samorządu uczniowskiego poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.
Jestem Magdalena-mama 17-tnej Julii. Nasz dom był piekłem i miejscem strachu, przemocy fizycznej – biciem, szarpaniem, ranami, które zostawiały ślad na ciele i duszy; przemocy psychicznej – ciągłych gróźb, zastraszania i upokorzeń; przemocy seksualnej – gwałtów i brutalnych praktyk sadomasochistycznych, które odbierały mi godność i prawo do własnego ciała. Potrzebujemy wsparcia na pomoc psychologiczną i prawną, by ochronić nas przed dalszym krzywdzeniem. To prośba o szansę dla mojej córki, by dorastała w bezpieczeństwie, a nie w strachu.
Każdego dnia osoby z niepełnosprawnościami walczą nie tylko z własnymi ograniczeniami, ale także z samotnością, wykluczeniem i brakiem możliwości zwyczajnego uczestniczenia w życiu społecznym. Dla wielu z nas wyjście na warsztaty, spacer czy spotkanie z innymi jest czymś naturalnym. Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich często staje się marzeniem, na którego realizację potrzebne są środki, wsparcie i życzliwi ludzie.
ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ PLACÓWKI!
