Logo

Fundacja Zbieramy Razem

KRS: 0000518797

Gdynia

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

583801311

paulina.siakala@gmail.com

Misją Fundacji Zbieramy Razem jest niesienie pomocy dla osób niepełnosprawnych lub ciężko chorych ze szczególnym naciskiem na dzieci w zakresie wsparcia informacyjnego i materialnego.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zostało 54 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 54 dni
10 000,00 zł

Z ogromną prośbą zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o pilne wsparcie w remoncie C.O. Uszkodzenie pieca nastąpiło w wyniku zniszczenia przyłącza do pieca przez dotychczasowych współwłaścicieli tej nieruchomości w Fromborku. Współwłaściciele nie chcieli ponosić kosztów wynikających ze współwłasności dlatego wpadli na pomysł aby odłączyć ogrzewanie które generowało ten koszt bez zgody i poinformowania Fundacji, która dysponowała blisko połową domu. Sytuacja, w której się znaleźliśmy, jest dla nas niezwykle trudna i potrzebujemy pomocy.

Zebrano: 117,57 zł
Zostało 363844 dni
10 000,00 zł

Misją Fundacji Zbieramy Razem jest niesienie pomocy dla osób niepełnosprawnych lub ciężko chorych ze szczególnym naciskiem na dzieci w zakresie wsparcia informacyjnego i materialnego.

Zostało 26 dni
Zebrano: 57,11 zł
Zostało 26 dni
5 000,00 zł

"Z ogromną radością chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą misją i serdecznie prosić Was o wsparcie naszej inicjatywy. Naszym głównym celem jest aktywizacja osób znajdujących się w trudnej sytuacji społecznej i zawodowej w wyniku efektów doświadczanej przemocy. Jednak nasza praca nie kończy się na tym. Chcemy także wspierać ofiary ukrytej przemocy, aby pomóc im przełamać wewnętrzne bariery i zmotywować do rozpoczęcia nowego rozdziału w swoim życiu."

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -29 dni
10 000,00 zł

Łukasz Pachciarek mieszka w Łodzi i bardzo potrzebuje pomocy. Od 18 roku życia cierpi na niedowład nóg. Jakby mało tego już pojawia się niedowład rąk, ma częściowy paraliż twarzy, choruje na złośliwe nadciśnienie i zaawansowaną łuszczycę. Ma tylko rentę socjalną. Nie stać go na kosztowne leki i dodatkową rehabilitację domową. Pomóżmy mu!

Zostało -34 dni
10 000,00 zł

Zdiagnozowano u mnie raka prostaty, a moje życie zaczęło się walić jak domek z kart. Z każdym dniem mój stan zdrowia się pogarszał. Wydałem oszczędności na leczenie, sprzedałem mieszkanie i ostatecznie znalazłem się całkowicie sam. Choroba zdawała się zabierać mi wszystko, co miałem. Ale dzisiaj wiem, że mam coś znacznie cenniejszego niż materialne dobra.

Zostało -126 dni
1 500,00 zł

Pani Jadwiga Kubecka ma 68 lat. Od 24 roku życia leczy się na cukrzycę II stopnia. Pomimo systematycznego przyjmowania insuliny oraz stosowania się do zaleceń dietetycznych, choroba ta doprowadziła do znacznego inwalidztwa (orzeczenie o niepełnosprawności-stopień znaczny). Na to inwalidztwo składa się: amputacja lewej stopy oraz utrata wzroku. Pani Jadwiga jest w Fundacji Zbieramy Razem, która zbiera środki na zakup leków oraz na dofinansowanie do zakupu sensorów Freestyle Libre.

Zostało -187 dni
5 000,00 zł

Kubuś z jedną krótszą rączką wraz z rodzicami zbiera środki na pokrycie kosztów dodatkowej rehabilitacji, turnusów rehabilitacyjnych, oraz na pokrycie kosztów diagnozy sensorycznej związanej z nadruchliwością chłopca.

Zostało -66 dni
10 000,00 zł

Mała Wojowniczka Marcelinka – chyba tak najtrafniej można opisać tą Dziewczynkę, która mimo ciężkiej choroby od urodzenia, tak dzielnie stawia czoło przeciwnościom losu, które stają na jej drodze.

Zostało -5 dni
10 000,00 zł

Procesor dźwięku został zakupiony!! Teraz zbieramy na zakup środków medycznych niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu oraz na pokrycie kosztów dodatkowej rehabilitacji i wizyt u lekarzy specjalistów.

Zostało -76 dni
10 000,00 zł

Karolina Warda z Koluszek w listopadzie 2021r. uległa ciężkiemu wypadkowi komunikacyjnemu. Jej samochod uległ awarii, zjechała na pobocze i w tym momencie kierowca jadący za nią uderzył z impetem w jej auto. Została natychmiast przewieziona do szpitala w Łodzi. W wyniku wypadku Karolina doznała urazu wielonarządowego, złamania czaszki w kilku miejscach, obrzęk mózgu oraz naderwania małżowiny usznej. Lekarze robili wszystko aby wyrwać ją z objęć śmierci przeprowadzając bardzo skomplikowaną operację ratującą jej młode życie.