Szkolne Koło Wolontariatu SP 9 zachęca do wsparcia.
Dzień dobry, zbieramy pieniądze na transport na wycieczkę szkolną. Każdy ma coś czego chciałby pozbyć się z domu - dla Państwa to pomoc w uprzątnięciu a dla nas to pomoc do opłacenia transportu na wycieczkę.
Zbiórka ubrań , książek odbywać się będzie grupami klasowymi. Każda klasa gromadzi w paczkach ubrania i książki.
ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ PLACÓWKI! Dołącz do naszej kampanii i wyślij swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych. Każdy 1 kg przekazanych rzeczy = 50 gr na wsparcie finansowe naszej placówki! Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.
Kampania zbiórki odzieży w szkole to inicjatywa organizowana przez uczniów, którzy promują akcje wśród społeczności szkolnej. Działania rozwijają postawy społecznej, zachęcają do ekologicznego podejścia poprzez ponowne wykorzystanie ubrań.
Sport to nasza pasja! Zbieramy na nowy sprzęt sportowy!
Zbieramy niepotrzebne ubrania i książki, aby wspólnie zmieniać szkolne korytarze w przyjazne przestrzenie relaksu, spotkań i aktywności uczniów – tworzone według ich własnych pomysłów. W naszej szkole brakuje miejsc do odpoczynku, wyciszenia i swobodnego spędzania czasu, dlatego chcemy to zmienić krok po kroku. Dzięki tej akcji nadajemy rzeczom drugie życie i jednocześnie budujemy przestrzeń, która lepiej odpowiada na potrzeby naszej szkoły.
Dofinansujemy Twoją wycieczkę/wyjście. Dzięki zebranym funduszom będziemy mogli, jako społeczność szkolna, pomóc osobom, które nie mogą skorzystać ze zorganizowanych wyjść, wyjazdów ze względów finansowych.
W naszych szafach zalegają rzeczy, których już nie nosimy, a nie chcemy, żeby trafiły do kosza na śmieci. Można z nich zrobić pożytek i połączyć wątek ekologiczny z charytatywnym. Przekazując niepotrzebne ubrania, akcesoria, tekstylia oraz książki na rzecz Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 3 w Sanoku, wspieramy szeroko rozumiane działania na rzecz naszych podopiecznych: zakup zabawek, materiałów plastycznych, edukacyjnych, dydaktycznych czy sprzętu sportowego.
Nie wyrzucaj — oddaj! Razem dajemy ubraniom drugie życie, chronimy środowisko i wspieramy naszą szkołę. Każda przekazana rzecz to mniej odpadów, więcej dobra dla planety i realna pomoc dla naszej szkolnej społeczności.
Celem programu jest zbiórka niepotrzebnej odzieży i akcesoriów. Każdy przekazany 1 kg tekstyliów zostanie zamieniony na 50 gr wsparcia dla Naszej placówki. Co więcej, każdy wprowadzony do drugiego obiegu 1 kg tekstyliów to oszczędność 7,18 m3 wody oraz redukcja emisji dwutlenku węgla o 13,09 kg! Dołącz do naszej kampanii i wyślij swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych! Każdy 1 kg przekazanych rzeczy = 50 gr na wsparcie finansowe naszej placówki!
Celem akcji jest pozyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszego przedszkola. ♻️ To jednak nie wszystko! Wspólnie pomagamy środowisku naturalnemu, dając rzeczom drugie życie i pokazując dzieciom, jak ważny jest obieg zamknięty oraz odpowiedzialne dbanie o naszą planetę. Każda przekazana rzecz ma znaczenie 🌍
