Każdego dnia osoby z niepełnosprawnościami walczą nie tylko z własnymi ograniczeniami, ale także z samotnością, wykluczeniem i brakiem możliwości zwyczajnego uczestniczenia w życiu społecznym. Dla wielu z nas wyjście na warsztaty, spacer czy spotkanie z innymi jest czymś naturalnym. Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich często staje się marzeniem, na którego realizację potrzebne są środki, wsparcie i życzliwi ludzie.
Hubalowa Akcja Ubraniowa- Robimy Dobro! to druga edycja inicjatywy organizowanej przez Zespół Szkół Zawodowych im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Radomiu w ramach programu Ubrania do Oddania. Akcja łączy pomoc i ekologię – oddając niepotrzebne ubrania, dajesz im drugie życie i wspierasz rozwój szkoły. To prosty sposób, by zrobić coś dobrego dla innych i dla środowiska.
Do naszej świetlicy zapisało się w tym rok 100 uczniów - to ponad połowa wszystkich w szkole.
Wsparcie działań charytatywnych organizowanych prze Szkolne Koło Wolontariatu.
ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ PLACÓWKI! Dołącz do naszej kampanii i wyślij swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych! Każdy 1 kg przekazanych rzeczy = 50 gr na wsparcie finansowe naszej placówki! Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów. JAK PRZEKAZAĆ UBRANIA? TO PROSTE! 1. Wybierz rzeczy w dobrym stanie. Umieść je w kartonach zbliżonych wielkością do waliz
Kampania powstała z inicjatywy osób, który dobro naszej planety nie jest obojętne. Dzięki ponownemu puszczeniu w obieg nienoszonych, ale wciąż w nienagannym stanie ubrań możemy realnie ograniczyć zużywanie energii i wody marnowanych do produkcji nowej odzieży.
Publiczne Przedszkole w Jedlni-Letnisku bierze udział w akcji „Ubrania do Oddania”! Zachęcamy do przekazywania niepotrzebnych tekstyliów i książek, które otrzymają drugie życie. Każdy kilogram przekazanych rzeczy to 50 groszy dla naszej placówki. Zebrane środki przeznaczymy na organizację ciekawych zajęć, warsztatów, wycieczek oraz innych atrakcji dla dzieci.
Nasza kampania powstała po to, by udowodnić, że moda może iść w parze z troską o planetę. Każdy odpowiedzialny wybór odzieżowy to mniej zużytej wody, mniej emisji CO₂ i mniej niepotrzebnych zakupów. Chcemy inspirować do zmiany nawyków i wspierać bardziej zrównoważone podejście do ubrań.
Nasza szkoła chce stworzyć wyjątkową przestrzeń dla uczniów – Strefę Relaksu, czyli miejsce, w którym będzie można odpocząć, wyciszyć się i zadbać o dobre samopoczucie w trakcie szkolnego dnia. Chcemy wyposażyć ją w wygodne siedziska, miękkie poduchy oraz rośliny, które stworzą przyjazną i spokojną atmosferę sprzyjającą regeneracji i budowaniu dobrego klimatu w szkole.
Drodzy Rodzice, Przyjaciele, Absolwenci oraz Wszyscy Ludzie Dobrego Serca, zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wsparcie naszej zbiórki rzeczy przedstawionych na plakacie (zapakowane w kartony). Dzięki Waszej pomocy będziemy mogli dofinansować wyjścia rekreacyjne dla przedszkolaków z PP30 „Gosławickie Słoneczko” w Opolu. Każdy, nawet najmniejszy gest, ma dla nas ogromne znaczenie i przyczynia się do tworzenia dzieciom radosnych, pełnych wrażeń chwil. Z góry dziękujemy za okazane wsparcie i życzliwość!
Zbieramy, nie wyrzucamy, przekazujemy dalej
Emilka to 4-letnia dziewczynka, która od pierwszych chwil swojego życia dzielnie walczy o zdrowie i przyszłość. Przyszła na świat przez cesarskie cięcie w 32. tygodniu ciąży. Urodziła się z niedotlenieniem, co miało ogromny wpływ na jej stan zdrowia. Choć lekarze nie postawili jednoznacznej diagnozy, wydali na nią wyrok, że będzie osobą leżącą. Mimo to dziewczynka codziennie pokazuje, że jest prawdziwą wojowniczką. Poznajcie Emilkę.
