Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. To idealny czas na odświeżenie nie tylko domu, ale i naszej garderoby. Każdy z nas posiada rzeczy, które już wyszły z mody bądź od dłuższego czasu leżą zapomniane w szafie. Miło nam poinformować, że nasze przedszkole dołączyło do akcji 'Ubrania Do Oddania'. Dajmy ubraniom nowe życie, a przy okazji zbierzmy środki dla naszych przedszkolaków. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji. Razem możemy więcej!
Pomóż naszej szkole i przedszkolu, oddając rzeczy, których już nie używasz! W ramach kampanii „Szkoła w porządku” zbieramy ubrania, sparowane buty i książki w dobrym stanie. Zebrane kilogramy zostaną zamienione na środki na potrzeby naszych uczniów oraz ograniczą ilość odpadów tekstylnych.
Oddaj ubrania i pomóż wspierać naszą szkołę! Twoje niepotrzebne rzeczy mogą uczynić naszą placówkę lepszym miejscem. Dołącz do naszej inicjatywy i odkryj radość pomagania!
Zbiórka ubrań , książek odbywać się będzie grupami klasowymi. Każda klasa gromadzi w paczkach ubrania i książki.
Kampania zbiórki odzieży w szkole to inicjatywa organizowana przez uczniów, którzy promują akcje wśród społeczności szkolnej. Działania rozwijają postawy społecznej, zachęcają do ekologicznego podejścia poprzez ponowne wykorzystanie ubrań.
Wspieramy nasze przedszkole oddając niepotrzebne ubrania i tekstylia. Zebrane fundusze zostaną przekazane na potrzeby placówki: wycieczki, teatrzyki, warsztaty, zajęcia edukacyjne. Dołącz do naszej akcji już dziś!
Fundacja Vet-Alert walczy o godność i bezpieczeństwo zwierząt! Działamy interwencyjnie, edukacyjnie i aktywistycznie. Domagamy się charytatywnej weterynarii, całodobowej opieki i surowo sprzeciwiamy się zarabianiu na krzywdzie zwierząt. Wesprzyj naszą walkę bez wydawania pieniędzy! Oddaj niepotrzebne ubrania – każdy kilogram to realne fundusze na nasze interwencje, pomoc prawną i zmianę przepisów. Zrób porządki w szafie i ratuj zwierzęta!
Dofinansujemy Twoją wycieczkę/wyjście. Dzięki zebranym funduszom będziemy mogli, jako społeczność szkolna, pomóc osobom, które nie mogą skorzystać ze zorganizowanych wyjść, wyjazdów ze względów finansowych.
Sport to nasza pasja! Zbieramy na nowy sprzęt sportowy!
Tworzymy kampanię „Zamień swoje niepotrzebne ubrania na wsparcie finansowe dla naszej placówki” z myślą o dwóch kluczowych celach: promowaniu dbania o środowisko oraz poprawie warunków edukacyjnych i rozwojowych dla naszych uczniów. Pragniemy zaangażować dzieci i ich rodziny w aktywne działania na rzecz ekologii. Działania, które podejmujemy, nie tylko pomagają w redukcji odpadów, ale także uczą, jak przez proste, codzienne wybory możemy mieć realny wpływ na zmiany ekologiczne.
Ruszamy z wielką zbiórką odzieży i tekstyliów, która zamieni Wasze szafowe porządki w realne wsparcie dla naszej szkoły! Każdy kilogram oddanych ubrań (czystych i niezniszczonych) to konkretne złotówki, które zasilą konto placówki i zostaną przeznaczone na potrzeby naszych dzieci. To prosta ekologia – zamiast wyrzucać, dajemy rzeczom drugie życie i pomagamy szkole. Pakujcie niepotrzebną odzież w worki lub kartony i przynoście do Naszej szkoły. Zróbmy to wspólnie dla środowiska i naszych uczniów!
