Logo

Zakończone kampanie

Zostało -41 dni
2 000,00 zł

Nasz cel jest zawsze ten sam. Zbieramy na utrzymanie Karkonosków - leki, jedzenie i wizyty w lecznicy!

Zostało -692 dni
Zebrano: 5 168,28 zł
Zostało -692 dni
150 000,00 zł

W Warszawie na Białołęce było magiczne miejsce, które nazywało się Dom Matki. To tutaj bezpieczne schronienie, niezbędne wsparcie i pomoc z dostępem do wartościowej żywności przez ostatnie dwa lata otrzymywały kobiety w ciąży i mamy noworodków. Dziś walczymy o otwarcie Nowego Domu Matki, czyli miejsca w którym dalej będziemy pomagać tym najmniejszym, którzy najbardziej tego potrzebują!

Zostało -244 dni
20 000,00 zł

Fundacja Między Niebem a Ziemią udziela kompleksowej pomocy rodzinom, w których znajdują się nieuleczalnie chore dzieci i które przyjęte zostały w poczet podopiecznych Fundacji.

Zostało -1278 dni
Zebrano: 761,99 zł
Zostało -1278 dni
10 000,00 zł

Minęły już ponad dwa lata odkąd życie Roberta i całej naszej rodziny diametralnie się zmieniło. Pęknięcie tętniaka i krwotok podpajęczynówkowy. Zaczęła się walka o życie i sprawność. Ten miniony czas pokazał jak wiele może zdziałać specjalistyczna rehabilitacja neurologiczna. Robert miał tylko 3% szans na przeżycie. Jednak żyje i walczy. Tak niewiele dzieli go od postawienia swoich pierwszych kroków po pęknięciu tętniaka. Zbieramy środki na dalsze turnusy rehabilitacyjne, które dadzą mu szanse na samodzielność.

Zostało -845 dni
Zebrano: 259,44 zł
Zostało -845 dni
10 000,00 zł

Procesor dźwięku został zakupiony!! Teraz zbieramy na zakup środków medycznych niezbędnych w codziennym funkcjonowaniu oraz na pokrycie kosztów dodatkowej rehabilitacji i wizyt u lekarzy specjalistów.

Zostało -631 dni
Zebrano: 310,58 zł
Zostało -631 dni
10 000,00 zł

Organizacja, która skupia się na kastracji, leczeniu, adopcji, dokarmianiu. Prowadzimy również dużą kociarnie.

Zostało -433 dni
Zebrano: 397,60 zł
Zostało -433 dni
5 000,00 zł

Zbieramy na utrzymanie Karkonosków - leki, jedzenie i wizyty w lecznicy!

Zostało -358 dni
Zebrano: 311,61 zł
Zostało -358 dni
10 000,00 zł

Jesteśmy bardzo prężnie rozwijającą się placówką. Pragniemy, aby wszyscy nasi Uczniowie czuli się w pełni zaopiekowani i szczęśliwi, by mieli szansę na rozwój swoich pasji oraz zainteresowań. Dlatego wciąż poszukujemy nowych źródeł, dzięki którym doposażać będziemy bibliotekę, świetlicę, salę SI. Chcemy także umożliwić dofinansowanie do wycieczek i wyjazdów szkolnych dzieciom z rodzin najbardziej potrzebujących.

Zostało -1301 dni
Zebrano: 838,12 zł
Zostało -1301 dni
1 000,00 zł

Oluś przeszedł już w swoim życiu poważne operacje serca, jednakże ma problem z zastawką mitralną - jest niedomykalna w znacznym stopniu. Klinika w Bostonie daje szansę na uratowanie jego własnej zastawki bez konieczności wstawiania sztucznej. Koszt operacji w USA to ponad 1 mln zł. Niestety, czasu na zebranie całej kwoty potrzebnej na leczenie mamy coraz mniej. Lekarze chcą operować Olusia już w listopadzie! Dlatego błagamy Was o pomoc!

Zostało -69 dni
100 000,00 zł

Wychowanie dziecka to zadanie całej wioski. My tę wioskę budujemy – dosłownie. Mikroszkoła Grodzisk to placówka z sercem, placówka w której rosną całe rodziny. Potrzebujemy miejsca, które pomieści naszą społeczność i pozwoli jej rozkwitać. Oddając ubrania, buty, akcesoria, czy książki dokładasz cegiełkę do tej przestrzeni – tworzysz miejsce, w którym naprawdę się wychowuje i wspiera. Pomóż nam zbudować szkołę, w której dzieci dorastają wśród wartości. Oddaj niepotrzebne rzeczy, poczujesz się lżejszy, a my dołożymy cegiełki do budowy.

Zostało -2092 dni
Zebrano: 147,50 zł
Zostało -2092 dni
200 000,00 zł

Wiktoria już od samych narodzin walczy o swoje życie, zdrowie i sprawność. Wrodzona przepuklina oponowa- rdzeniowa sieje spustoszenie w jej malutkim ciałku. Ciągła walka i rehabilitacja to codzienność. Wiktoria zakwalifikowała się na terapię komórkami macierzystymi- pierwsza dawka już we wrześniu. Prosimy gorąco o wasze wsparcie - razem możemy więcej…

Zostało -631 dni
10 000,00 zł

Bank Żywności w Trójmieście pozyskuje, transportuje i dystrybuuje żywność uratowaną przed zmarnowaniem, która trafia do ponad 60 lokalnych organizacji dobroczynnych i placówek pomocy społecznej. Nasze działania czynią otoczenie bardziej ekologicznym, a ludzi sytymi, zdrowszymi i zintegrowanymi społecznie. Mówimy „ej, nie marnuj!”, uświadamiając, że marnowanie żywności oprócz głodu przynosi także negatywne skutki ekologiczne i ekonomiczne.