Logo

Fundacja Zwierzęca Kraina

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Zwierzęca Kraina
Łyse
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Od ponad 30 lat zajmujemy się porzuconymi, niechcianymi zwierzętami, głównie psami i kotami. W naszym domu zawsze znajduje się kąt dla chorych, niechcianych zwierząt, zawsze jak mogliśmy to się nimi opiekowaliśmy, opatrzaliśmy rany, ratowaliśmy, kochaliśmy, a robiliśmy wszystko sami, ja z mężem. Fundacja powstała, aby pomagać chorym, porzuconym zwierzętom, aby ich los był również ważny. Chcemy , aby każdy zwierzak miał opiekę weterynaryjną oraz prawdziwy dom. Bardzo prosimy o pomoc

Kochani, koszty jakie związane są z pomocą zwierzętom są naprawdę duże: pośród nich są koszty karmy, wody, środki czystości, środki higieniczne, ogrzewanie, szczepienia, odrobaczanie czy regularna opieka 24 h/dobę.

Jak wielu z Was wie, remontujemy dom w Ludwinowie, który mamy nadzieję, będzie dla nas trochę lepszym miejscem, choć jak wiecie do luksusów mu daaleko, ale nie tego chcemy. Chcemy spokojnego i dobrego miejsca, w którym zwierzęta będą mogły w spokoju dotrwać późnej starości lub przygotować ich do nowych kochających domów.

Jak wiecie pomoc naszym małym przyjaciołom nie mogłaby się bez Was odbyć.

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i z tego miejsca dziękujemy za kolejną pomoc.

Ślemy ogromne podziękowania.