Każdy z nas ma w szafie ubrania, których już nie nosi. Zamiast je wyrzucać, można dać im drugie życie! Zebrane rzeczy trafią do programu „Ubrania do oddania”, a uzyskane z tego środki zostaną przekazane na zakup pomocy edukacyjnych dla uczniów naszej szkoły. Dołączając się do akcji: 🌱 Chronisz środowisko, 📚 Wspierasz edukację, 🤝 Działasz dla dobra wspólnego. 📢 Nie pozwól, by ubrania się zmarnowały – zamień je na szansę dla dzieci! 🎒💚
Robert spotkał na swojej drodze przeszkodę, z którą nie jest w stanie poradzić sobie sam. Pęknięcie tętniaka oraz krwotok podpajęczynówkowy spowodowały ogromne zmiany w jego organizmie. Jedynie specjalistyczna, bardzo intensywna i niestety ogromnie kosztowna rehabilitacja jest w stanie dać mu szansę na powrót do normalnego życia.
Krzysio od urodzenia walczy ze wzmożonym napięciem mięśni z elementami Atetozy, padaczką oraz dziecięcym porażeniem mózgowym. Krzyś wymaga stałej i intensywnej rehabilitacji. Musi być pod stałą opieką poradni neurologicznej oraz kardiologicznej. Razem pomóżmy Krzysiowi dążyć do wyznaczonego celu –Być pełnosprawnym w swojej niepełnosprawności.
Skromnie żyjący rodzice z niecierpliwością oczekiwali narodzin ich pierwszego dziecka. Jeśli mieli jakieś obawy, to jedynie te, jak sobie poradzą w sytuacji przyjścia dziecka na świat w trudnym czasie pandemii. Pani Izabela w wyniku standardowych badań prenatalnych uzyskała potwierdzenie, że urodzi zdrową dziewczynkę. 13 lipca 2020 roku nastąpił szok i niedowierzanie. Kobieta urodziła nie córeczkę, a synka i do tego strasznie niepełnosprawnego. Zdiagnozowano u noworodka bardzo rzadkie schorzenie genetyczne o nazwie Hemimelia Promieniowa.
Oddaj ubrania na maszynę do drukowania!
Fundacja #terapiatoNIEWSTYD - zrzutka na darmową pomoc psychologiczną dla potrzebujących. Setki tysięcy osób potrzebuje pomocy psychologicznej, niestety wiele osób nie może z niej skorzystać z powodu braku środków i miejsc, gdzie taka pomoc może być im udzielona bezpłatnie. Teraz łącząc siły możeMY wspólnie zmienić ich rzeczywistość. Działajmy i pomóżmy, im zanim będzie za późno!
Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych! Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki! Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.
Dlaczego zbieramy na ten cel? Pomoc w stawianiu pierwszych kroków na tym świecie wymaga sporo środków - preparaty mlekozastępcze i karma dla maluchów znikają błyskawicznie. Niektórzy podopieczni wymagają leczenia. Konieczny jest też sprzęt taki jak maty grzewcze.
Główną misją MARE jest ochrona ekosystemów morskich, poprzez dążenie do zmian społecznych i politycznych. Walczymy o przyszłość, w której społeczeństwo będzie posiadać wrażliwość i świadomość ekologiczną oraz żyć w harmonii z morzami i oceanami. O przyszłość, w której morza i oceany tętnią życiem i nie są nieustannie narażane na negatywne skutki działalności człowieka. Główne obszary naszej działalności to temat odpadów morskich, niebezpiecznych wraków, zrónowazonego rybołówstwa oraz edukacji społecznej.
Woreczek, to nasz fundacyjny kociak, który jest miły, kochany i pozwala ze sobą zrobić wszystko. Jest idealnym kandydatem na kota terapeutycznego. Podejrzewamy, że nie on jeden z naszej szajki, ale on na pewno!
Michał ma zespół Downa i wiele współistniejących chorób m.in.: skoliozę kręgosłupa piersiowo-lędźwiową, wiotkość mięśni kończyn dolnych i górnych, opóźnienie mowy, niedoczynność tarczycy - Hasimoto, astmę oskrzelową. Wada genetyczna nie pozwoli mu nigdy na całkowite usamodzielnienie, jednak praca włożona w jego rozwój psychoruchowy przynosi efekty. Chłopcu potrzebna jest stała rehabilitacj
Kiedy urodził się mój synek, czułem się jak najszczęśliwszy facet na świecie i powiem wam jedno, każdego dnia dziękuję za to, że możemy być wciąż razem, że tamtego okropnego dnia straciłem nogę. Nadal jestem ojcem, nadal kocham swoją rodzinę najbardziej na świecie i choć w kilka minut stałem się kaleką, jestem wdzięczny, że żyję i mogę na nich patrzeć, że mam dla kogo żyć i zrobię wszystko, aby być znów ojcem i mężem, jakiego zapamiętali moi bliscy. 7 lipca rok temu wstałem rano i poszedłem do pracy, z której wróciłem dopiero po miesiącu…
