Logo

Wszystkie kampanie

Zostało 67 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 67 dni
10 000,00 zł
Zostało 67 dni
Zebrano: 4,83 zł
Zostało 67 dni
10 000,00 zł

"Zbieramy ubrania - realizujemy marzenia" to akcja promująca idee recyklingu i odpowiedzialności społecznej w SP nr 2 w Jastrowiu. Kampania zachęca do pozbycia się niepotrzebnych rzeczy w sposób, który przynosi korzyści nie tylko środowisku, ale także szkole i jej społeczności. Uzyskane fundusze zostaną przeznaczone m.in. na: • zakup siedzisk do szkolnych stref relaksu. • pozyskanie środków na stworzenie szkolnego budżetu obywatelskiego, aby uczniowie mieli możliwość decydowania o realizacji ważnych dla nich projektów.

Zostało 44 dni
Zebrano: 4 958,21 zł
Zostało 44 dni
50 000,00 zł

Warto nieść pomoc tam gdzie jest ona potrzebna. Od lat wspieramy edukację dzieci w Kenii. Obecnie organizujemy zbiórkę finansów na na pokrycie kosztów wysyłki kontenerów z pomocą humanitarną i szkolną dla dzieci w miejscowości Nakuru. W ramach akcji „Pudełko po butach”, którą Fundacja obecnie prowadzi, dzieci otrzymają przybory szkolne i drobne prezenty. Zebrane środki pozwolą sfinansować transport pomocy, by dzieci mogły uczyć się i rozwijać niezależnie od miejsca urodzenia i sytuacji materialnej. Edukacja zmienia przyszłość tych dzieci.

Zostało 67 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 67 dni
10 000,00 zł

Zbiórka ubrań , książek odbywać się będzie grupami klasowymi. Każda klasa gromadzi w paczkach ubrania i książki.

Zostało 97 dni
Zebrano: 17,58 zł
Zostało 97 dni
10 000,00 zł

Kochani, rozpoczęliśmy już intensywne przygotowania do naszych wakacyjnych półkolonii. Przed nami wiele pracy, wyzwań organizacyjnych i logistycznych, ale wiemy, że – jak co roku – będzie to wyjątkowy, pełen radości i integracji czas dla dzieci z Broniszewic. To dla nas bardzo ważne wydarzenie, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie. ❤️❤️❤️

Zostało 67 dni
Cel: 1 000,00 zł
Zostało 67 dni
1 000,00 zł

Wyobraź sobie miejsce, gdzie nikt nie powie Ci, że się nie nadajesz. Gdzie nie potrzebujesz dyplomów ani certyfikatów. Gdzie wystarczą chęci, ciekawość świata i potrzeba tworzenia.

Zostało 67 dni
Zebrano: 82,50 zł
Zostało 67 dni
10 000,00 zł

Dbamy o środowisko i nasze dzieci.

Zostało 67 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 67 dni
10 000,00 zł

„Oddaj ubranie, podaj dobro dalej” to szkolna akcja charytatywno-ekologiczna realizowana w ramach programu Ubrania Do Oddania . Zbierając ubrania, tekstylia i książki, pomagamy środowisku oraz wspieramy naszą szkołę — każdy przekazany kilogram to 50 gr na działania placówki.

Zostało 67 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 67 dni
10 000,00 zł

Celem naszej kampanii jest zbieranie niepotrzebnych ubrań, książek i przekazanie ich do dalszego wykorzystania. Pozwoli to na kształtowanie świadomości i wrażliwości ekologicznej wśród uczniów. Dzięki Waszemu wsparci będziemy mogli zakupić sprzęt i materiały edukacyjne do pasieki edukacyjnej przy naszej szkole.

Zostało 309 dni
Cel: 3 000,00 zł
Zostało 309 dni
3 000,00 zł

Wspieramy osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. Prowadzimy schronisko „Dom na Granicy” w Winiarczykówce o charakterze wspólnoty dla osób w kryzysie bezdomności. Dajemy szansę na zmianę i nowe życie. Organizujemy akcje i projekty na rzecz osób bezdomnych i niepełnosprawnych, potrzebujących wsparcia drugiego człowieka. Jedną z tych inicjatyw jest "Zagroda edukacyjna w Winiarczykówce". Chcemy by ZAGRODA dalej działała i pomagała. To projekt, który oferuje wsparcie na zasadzie "wędki zamiast ryby", pozwala odkrywać pasje i uczy aktywności.

Zostało 67 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 67 dni
10 000,00 zł

Kampania buduje świadomość ekologiczną i przyczynia się do zmniejszenia ilości tekstyliów trafiających na wysypiska, a także wspiera szkołę. Środki ze sprzedaży zostaną przekazane na zakup pomocy do zajęć z uczniami.

Zostało 67 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 67 dni
10 000,00 zł

NASZA SZKOŁA ZNOWU W PORZĄDKU! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ SZKOŁY!