Jakie rzeczy możesz spakować w kartony?

Tylko wtedy gdy pakowane przez Ciebie rzeczy będą zgodne z naszą specyfikacją będziemy mogli przekazać darowiznę na rzecz wskazywanej przez Ciebie organizacji charytatywnej. 

JAK PRZYGOTOWAĆ KARTON Z RZECZAMI, KTÓRE ODBIERZE OD CIEBIE KURIER?

 1. Przygotuj karton, którego rozmiar zbliżony jest do wielkości walizki podręcznej. Jeżeli Twoje pudełko jest większe to pamiętaj, że maksymalne rozmiary, które akceptujemy to takie, w których suma wszystkich trzech wymiarów nie przekracza 180 cm, a najdłuższy bok ma maksymalnie 80 cm. Jeżeli nie posiadasz kartonu, to z łatwością otrzymasz duży karton np. w aptece, bądź sklepie spożywczym.
 2. Przygotowane rzeczy poskładaj i ciasno umieść w kartonie. Pamiętaj, że wyłącznie wtedy gdy waga kartonu mieścić się będzie w przedziale 10-30 kg, a przekazywane rzeczy są zgodne z naszą specyfikacją, przekazujemy darowiznę finansową na rzecz wskazywanej przez Ciebie fundacji!
 3. Do kartonu możesz włożyć: 

  1. Wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej 

  - nowe i używane, ale nie noszące śladów zużycia czyli: bez dziur, bez zmechaceń, bez plam, czyste, kompletne, niezniszczone

  2. Buty połączone w pary

  - czyste, kompletne, niezniszczone, nieposiadające znacznych śladów zużycia  

  3. Torebki

  - kompletne, bez zewnętrznych zniszczeń i braków

  4. Biżuteria 

 4. Spakowane kartony porządnie zaklej i zamów bezpłatnego kuriera klikając w guzik POMAGAM w wybranej kampanii. 

 5. Podaj adres i termin odbioru spakowanych kartonów - nie musisz drukować listów przewozowych - kurier przyjedzie razem z nimi.