Logo

Fundacja PRZEMOCNIe

KRS: 0000608134

Stępina

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

606596070

przemocnie@gmail.com

Pomagamy ofiarom przemocy, DDD, osobom w kryzysie, depresji, nerwicy i zwątpieniu, samotności i poczuciu bezsensu; szczególnie osobom z Zespołem Aspergera, które mają powyższe kłopoty, ponieważ dobrze rozumiemy co w ich myśleniu sprawia, że stają się ofiarami innych ludzi. PRZEMOCNIe to dwuosobowa fundacja, edukująca z zakresu przemocy, manipulacji, autoterapii, psychologii, 'survivalu', gospodarki okrężnej i dot. Zespołu Aspergera, głównie na YT: https://www.youtube.com/channel/UC2qvolHkdopj7FqVuWFuSCw

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zebrano: 221,65 zł
Zostało 362908 dni
10 000,00 zł

Ta zbiórka jest podyktowana bardzo konkretną, i nie ukrywamy, bardzo miłą dla nas potrzebą - do Fundacji zgłosiło się na pobyt stały (czyli terapię ‘all inclusive’) na raz kilka osób, a my czujemy się na siłach udzielić im tej pomocy. Z tego powodu potrzebujemy wynająć dom, który pozwoli nam rozszerzyć działalność (teraz prowadzimy dom z jedną osobą w trakcie całościowej terapii i utrzymujemy go ze środków prywatnych).

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -198 dni
2 000,00 zł

Pałac Subkultury w Bielsku-Białej, to miejsce znane i lubiane przez autystów i ich przyjaciół. To co się tam dzieje jest na tyle dobre i prężne, że pora na następny krok. I tu wchodzą "gupi KaOwcy" z Fundacji PRZEMOCNIe. Wchodzą, otwierają drzwi i okna i zaczynają robić "rzeczy" po to, by Pałac stał się miejscem, gdzie ASi goszczą wszystkich przyjaznych i ciekawych ludzi, nie tylko tych bliskich, ale i nowych - na pewno jest w Bielsku tysiące ludzi do poznania i zaprzyjaźnienia. Zbieramy na jakieś pierwsze ruchy - na farbę i na herbatę :)

Zostało -28 dni
3 500,00 zł

PGE żąda od nas natychmiastowej wymiany przyłącza prądu, inaczej odetną nam prąd. Głową muru nie przebijesz, dlatego na cito musimy zdobyć około 3500zł na coś, na co wielu innych nie musi ich zdobyć jeszcze latami, choć też mają stare przyłącza. Dlaczego my musimy, a inni nie? Donos sąsiedzki to metoda łatwa, prosta i skuteczna, a nasi sąsiedzi- ci, którzy próbują nas ze wsi przepędzić- to nie są ludzie pracowici, więc tym razem wyręczyli się urzędami.