Logo

Fundacja PRZEMOCNIe

KRS: 0000608134

Stępina

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

606596070

przemocnie@gmail.com

Pomagamy ofiarom przemocy, DDD, osobom w kryzysie, depresji, nerwicy i zwątpieniu, samotności i poczuciu bezsensu; szczególnie osobom z Zespołem Aspergera, które mają powyższe kłopoty, ponieważ dobrze rozumiemy co w ich myśleniu sprawia, że stają się ofiarami innych ludzi. PRZEMOCNIe to dwuosobowa fundacja, edukująca z zakresu przemocy, manipulacji, autoterapii, psychologii, 'survivalu', gospodarki okrężnej i dot. Zespołu Aspergera, głównie na YT: https://www.youtube.com/channel/UC2qvolHkdopj7FqVuWFuSCw

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zebrano: 336,65 zł
Zostało 362714 dni
10 000,00 zł

Ilu osobom może pomóc jedna osoba? To zależy jak do tego podejdzie... Nasza specjalistka - Ania Lachowska - zdecydowała się na programy psychoedukacyjne online, prowadzone w grupach. Dzięki temu pomaga wielu osobom na raz.

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -392 dni
2 000,00 zł

Pałac Subkultury w Bielsku-Białej, to miejsce znane i lubiane przez autystów i ich przyjaciół. To co się tam dzieje jest na tyle dobre i prężne, że pora na następny krok. I tu wchodzą "gupi KaOwcy" z Fundacji PRZEMOCNIe. Wchodzą, otwierają drzwi i okna i zaczynają robić "rzeczy" po to, by Pałac stał się miejscem, gdzie ASi goszczą wszystkich przyjaznych i ciekawych ludzi, nie tylko tych bliskich, ale i nowych - na pewno jest w Bielsku tysiące ludzi do poznania i zaprzyjaźnienia. Zbieramy na jakieś pierwsze ruchy - na farbę i na herbatę :)