Logo

Na otwarcie szerzej drzwi Pałacu Subkultury AS-ów

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja PRZEMOCNIe
Data zakończenia:
18.05.2023
Stępina

Pałac Subkultury w Bielsku-Białej, to miejsce znane i lubiane przez autystów i ich przyjaciół. To co się tam dzieje jest na tyle dobre i prężne, że pora na następny krok. I tu wchodzą "gupi KaOwcy" z Fundacji PRZEMOCNIe. Wchodzą, otwierają drzwi i okna i zaczynają robić "rzeczy" po to, by Pałac stał się miejscem, gdzie ASi goszczą wszystkich przyjaznych i ciekawych ludzi, nie tylko tych bliskich, ale i nowych - na pewno jest w Bielsku tysiące ludzi do poznania i zaprzyjaźnienia. Zbieramy na jakieś pierwsze ruchy - na farbę i na herbatę :)

Pałac Subkultury w Bielsku-Białej, to miejsce znane i lubiane przez autystów i ich przyjaciół. To co się tam dzieje jest na tyle dobre i prężne, że pora na następny krok.

I tu wchodzą "gupi KaOwcy" z Fundacji PRZEMOCNIe. Wchodzą, otwierają drzwi i okna i zaczynają robić "rzeczy" po to, by Pałac stał się miejscem, gdzie ASi goszczą wszystkich przyjaznych i ciekawych ludzi, nie tylko tych bliskich, ale i nowych - na pewno jest w Bielsku tysiące ludzi do poznania
i zaprzyjaźnienia.
Zbieramy na jakieś pierwsze ruchy - na "farbę do ścian i herbatę" :)

A  tak konkretnie, to na co zbieramy?

Na to, żeby odświeżyć pomieszczenie i wyprawić tam "proszoną herbatkę" zapoznawczą dla ludzi z naszego miasta.
Staramy się zrobić wszystko upcyklingowo, zero waste-owo i zbiórkowo, dlatego wystarczy ta niewielka kwota 2000 zł - już mamy piękne tapety, ale wiadomo, trzeba do nich dokupić klej, mamy farby tablicowe - ale musimy dokupić wałki, trochę trzeba za tym wszystkim pojeździć, więc trzeba kupić paliwo.
Policzyliśmy z grubsza i zdecydowaliśmy się na challenge, który będziemy pokazywać Wam na FB - za te pieniądze, które zbierzemy na tej zbiórce, zrobimy takie pomieszczenie do integracji, że wszyscy będą w szoku, my sami też :D I będzie to szok zdecydowanie pozytywny.

Ok, ok, ale o co chodzi z tą zbiórką, jak to działa? To działa tak, że klikasz "Pomagam" i przechodzisz do formularza zamówienia kuriera,
który przyjedzie do Ciebie po niepotrzebne już, ale nadal dobre ciuchy. Pakujesz je do pudełka, dajesz kurierowi i to wszystko.
Nie drukujesz listu, nie płacisz za to.
W minutę się wyrobisz z całą procedurą zamawiania. 

Śledźcie nas na FB, będziemy zdawać relację na gorąco: https://www.facebook.com/Stowarzyszenieas