Logo

Razem możemy więcej

Kampania CSR
Data zakończenia:
01.07.2024
Warszawa

Dołącz do zbiórki Fundacji Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego przy wsparciu Ubrania Do Oddania w ramach kampanii ,,Razem możemy więcej” i wesprzyj nasze działania dotyczące pomocy kobietom, które znalazły się w trudnej sytuacji okołoporodowej oraz ich bliskim.

                                   

Działalność statutowa Fundacji Ernesta / Co robimy?

Fundacja Medycyny Prenatalnej im. Ernesta Wójcickiego jest organizacją pozarządową, powołaną do życia w 2019 r. Pomagamy osobom, które doświadczyły najtrudniejszych sytuacji w położnictwie jakie istnieją – poronienia, porodu martwego dziecka i porodu przedwczesnego.

Dzięki Twojemu wsparciu codziennie możemy realizować pomoc w oparciu o hasło: Nie jesteś sama! Nie jesteś sam! Nie jesteście sami!

Twoja cegiełka i zaufanie, mają dla nas ogromne znaczenie, dodają nam wiatru w żagle i pomagają koncentrować się każdego dnia na realizacji naszych działań statutowych.

Jak Twoje zaangażowanie pomoże nam pomagać? 

Dzięki niemu nasi eksperci w Fundacji będą mogli udzielać bezpłatnego wsparcia psychologicznego i prawnego. Naszym podopiecznym zapewnimy również dostęp do specjalistycznych konsultacji diagnostycznych. Ponadto pomożesz nam realizować bardzo ważny cel naszych działań statutowych, którym jest podnoszenie jakości opieki prenatalnej w Polsce oraz prowadzenie działalności edukacyjnej w zakresie medycyny płodowej.

                                   

Dlaczego warto?

Hasło naszej kampanii to „Razem możemy więcej”, dlatego też naszą akcję wspiera firma Roger Publishing, która przygotowała specjalne kody rabatowe. Jak to działa? Ty przekazujesz ubrania na naszą kampanię, a w zamian otrzymujesz kod rabatowy na zakupy w sklepie internetowym rpstore.pl.

Zasady zbiórki są proste: każdy 1 kg przekazanych ubrań, tekstyliów, zabawek to 1 zł na naszym wirtualnym koncie na platformie.

Jak przekazać ubrania? Zobacz jakie to proste!

1. Spakuj ubrania, które chcesz oddać, zgodnie z wytycznymi. Rozmiar kartonu powinien być zbliżony do wielkości walizki podręcznej. Ważne, aby zawartość kartonu ważyła min. 10kg, ale nie przekraczała 30kg.

2. Przejdź na stronę naszej kampanii na portalu UDO i kliknij „POMAGAM”.

3. Podążaj za kolejnymi krokami i potwierdź założenie konta za pomocą maila.

4. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przygotowane paczki lub nadaj paczki w pobliskim punkcie DPD PickUP

Co możesz przekazać?

- wszystkie elementy garderoby damskiej, męskiej, dziecięcej, niemowlęcej,

- buty połączone w pary,

- akcesoria: np. torebki, plecaki,

- dodatki: np. czapki, szaliki,

- tekstylia domowe, np: koce, pościel,

- biżuterię,

- bieliznę.

Więcej szczegółów tutaj. (link)

Razem możemy więcej!

 Już dziś dołącz do naszej wspólnej sztafety pomocy. Jesteśmy pewni, że razem możemy jeszcze więcej. Zebrane środki przeznaczymy na różne formy udzielania pomocy i wsparcia kobietom oraz ich rodzinom, w trudnych sytuacjach okołoporodowych. Sprawmy, by nikt nie został bez pomocy i nie czuł się samotny w tych trudnych życiowych momentach.

Zapraszamy do włączenia się w kampanię i wsparcia zbiórki Fundacji Ernesta. Razem możemy więcej!