Nasza szkoła zawsze dba o wysoki poziom edukacji. Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji i wsparciu nas w wypełnianiu naszej misji. Każdy z nas ma w domu ubrania, których już nie nosimy. Często zalegają one w szafie, zajmując cenne miejsce. Dlaczego więc nie połączyć przyjemnego z pożytecznym? Weź udział w naszej akcji i oddaj niepotrzebne ubrania. Każde 10 kilogramów ubrań to 5 zł dla naszej szkoły. Zebrane fundusze przeznaczymy na pomoce dydaktyczne dla naszych uczniów. •
Fundacja Pomagam od 15 lat wspiera Dzieci chore i Dzieci z domów dziecka. Pomaga radzić sobie ze skutkami niepełnosprawności oraz projektuje narzędzia psychoedukacyjne. Nie pobiera żadnej prowizji od darowizn przekazywanych bezpośrednio na Podopiecznych.
Rodzinę Karoliny dotknęła tragedia całkowitej utraty mienia w wyniku pożaru, którego powodem było samozapalenie się sadzy w kominie. W ciagu jednej chwili na oczach rodziny, która zdążyła uciec z płonącego budynku, spaliło się dosłownie wszystko... sprzęty codziennego użytku, meble, ciepłe ubrania, pościele, buty, książki, pamiątki rodzinne, zdjęcia i wszystko co stanowi dom… Z domu pozostały zgliszcza...
I LO dołącza do akcji ubrania do oddania. Masz w szafie ubrania, których już nie nosisz? Niemodne, za małe, ale wciąż w dobrym stanie - podaruj im drugie życie i wesprzyj nas finansowo. 10 kg odzieży = 5 zł na potrzeby szkoły.
Fundacja Tara opiekuje się ponad 200 zwierzętami. Większością z nich są konie. Dzięki Waszej pomocy jesteśmy w stanie je wykarmić. Oddając swoje stare ubrania, pomagasz nam utrzymać naszych podopiecznych.
Patryk od urodzenia walczy o swoje życie… Wspiera go kochająca mama, która poruszy niebo i ziemię, by ratować ukochanego synka!
Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w Programie "Szkoła w Porządku" do której przystępuje nasza szkoła. Program należy do marki Ubrania Do Oddania. Organizatorzy prowadzą punkt nadawania nowego życia niepotrzebnym przedmiotom.
Kampania "ubrania zbieramy-przedszkole wspieramy" to akcja podczas, której zachęcamy rodziców do przekazania niepotrzebnych ubrań na rzecz naszej placówki. Celem akcji jest zebranie środków na zakup pomocy dydaktycznych do pracy z dziećmi ze specyficznymi potrzebami edukacyjnymi.
Oddaj ciuszka na kwiatuszka! Tworzymy ogród dla Jaskółek!
Ogarnij szafeczkę - jedźmy na wycieczkę! Zbieramy na wyjazd na wycieczkę dla wolontariuszy i podopiecznych Fundacji Różyczka oraz uczestników Ośrodka Kuratorskiego w Gliwicach.
Z pozyskanych środków opłacimy koszty leczenia i rehabilitacji naszych Podopiecznych.
Kampania ma na celu zebranie środków na bieżące utrzymanie kotów będących podopiecznymi Fundacji. Jako Fundacja działamy w duchu hasła "Aby każde „miau” było radosne!". Bez Was nie ma nas!
