Logo

Don Vittorio Foundation

Prowadzona przez Organizację:
Don Vittorio Foundation for Wild Animals
Data zakończenia:
31.12.2021
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Don Vittorio zbliża świat ludzi do świata zwierząt, pokazując przy tym, jak ważny jest kontakt człowieka z naturą.

Naszym marzeniem jest świat, w którym każdy człowiek żyje w zgodzie z naturą, dlatego staramy się, aby wszystkie nasze działanie było przyjazne środowisku!

Kim jesteśmy?

Don Vittorio Foundation zajmuje się na co dzień ochroną dzikich zwierząt, poprzez m.in. budowę wybiegów dla najbardziej zagrożonych gatunków oraz współpracę z Poznańskim Zoo. Od pewnego czasu rozpoczęła również pracę nad programem Misie Dzieciom, mającemu na celu przybliżenie natury tym, którzy mają do niej ograniczony dostęp oraz  pokazanie, jak ważna jest rola przyrody w naszym życiu. Te dwie rózne od siebie misje fundacji, mają wspólny cel. Don Vittorio łączy świat ludzi i zwierząt!

Dlaczego warto?

Pomożesz nam realizować nasze projekty i sprawisz, że szalone pomysły staną się rzeczywistością, a my obiecujemy wykorzystać maksymalnie każdą złotówkę! Jesteśmy młodą fundacją z wielkimi marzeniami i planami na rozwój. Wierzmy w naszą misję i wiemy, że warto o nią walczyć.

Jak nas wspierać?

Przede wszystkim możesz nas wesprzeć oddając swoje ubrania właśnie dla nas. Jeśli przeraża cię wizja zebrania 10 kg, nic straconego. Namów swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę, kolegów z pracy! Każdy z nich ma w swoim domu niepotrzebne ubrania, gwarantujemy Ci to. Zachęcamy też do zorganizowania zbiórki w swoim miejscu pracy, to świetny sposób na integrację i zrobienie czegoś dobrego, a my chętnie Ci w tym pomożemy - wystarczy, że się z nami skontaktujesz na wolontariat.donvittorio@gmail.com.

Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową donvittoriofoundation.org oraz naszego Facebooka i Instagrama, gdzie dowiesz się więcej o naszych działaniach!