Logo

Podaruj seniorom w izolacji choć jeden dzień bezpiecznych wakacji!

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie mali bracia Ubogich
Data zakończenia:
19.07.2020
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Samotni seniorzy w związku z pandemią nadal pozostają w izolacji w czterech ścianach. Wśród osób starszych osamotnienie często powoduje utratę chęci życia. Podaruj im choć jeden dzień bezpiecznych wakacji!

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich wspiera seniorów przebywających w izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Jak pokazują badania, osamotnienie i izolacja u osób starszych często powoduje, że poddają się i rezygnują z życia. Wiele z nich w ogóle nie może samodzielnie wychodzić z domu! Powody tego są różne: niepełnosprawność, brak windy w budynku, możliwość poruszania się tylko za pomocą chodzika, strach. Wspólnie z Stowarzyszeniem mali bracia Ubogich podarujmy seniorom choć jeden bezpieczny dzień wakacji na świeżym powietrzu! 

Środki zebrane w kampanii przeznaczone zostaną na krótkie, kameralne wyjazdy z wolontariuszami za miasto - do lasu, nad rzekę lub jezioro. Tam seniorzy będą mogli odetchnąć czystym powietrzem i wyrwać się choć na chwilę z samotnej izolacji

Wyjazdy zorganizowane będą z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa. 

Podarujmy wspólnie radość życia!

Więcej informacji: https://www.malibracia.org.pl/wakacje/