Logo

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich

KRS: 0000160750

Warszawa

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

226351364

info@malibracia.org.pl

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich przeciwdziała marginalizacji osób starszych, łamie stereotypy na temat starości i alarmuje społeczeństwo o trudnej sytuacji seniorów w Polsce. mali bracia Ubogich docierają do tych, dla których największą bolączką jest samotność. mali bracia Ubogich to przyjaciele osób starszych!

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zostało 30 dni
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 30 dni
10 000,00 zł

Kiedy myślimy o Świętach, wyobrażamy sobie stół nakryty białym obrusem i choinkowe światełka. Na stole piętrzą się przysmaki, a obok siedzą ci, których kochamy. Gwar rozmów, śmiech, dźwięki kolęd… Są jednak mieszkania, w których panuje cisza.

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -62 dni
1 000,00 zł

W Job Impulse sprzątamy szafy dla potrzebujących i dla świata. Wspieramy Stowarzyszenie mali bracia Ubogich W naszej organizacji na co dzień dbamy o to, żeby ograniczać zużycie surowców, odpadów, gadżetów. Liczymy na to, że przekazane przez nas ubrania będą służyć komuś innemu, zbudujemy świadomość na temat ograniczania liczby produkowanych produktów, w tym nowych ubrań.

Zostało -56 dni
1 000,00 zł

W Nokii tworzymy technologie, które pomagają światu działać wspólnie. Wdrażamy zrównoważone rozwiązania, aby poprawiać jakość życia ludzi w Polsce i na świecie. Bierzemy odpowiedzialność za nasz wpływ na środowisko i społeczności, w których działamy.