Logo

Widzieć, nie tylko oczyma - Igor i Wiktor

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Pomost Nadziei
Data zakończenia:
15.01.2020
WIELICZKA

Wiktorek szczególnie wymaga pomocy... w nauce chodzenia od nowa :( Igorek z każdym dniem radzi sobie coraz lepiej i jeszcze niepewnie, ale samodzielnie stawia kroczki! Jednak ogrom pracy przed nami.. naszym marzeniem jest, aby każdy dzień nasi synkowie mogli rozpoczynać bez przeszkód i barier...żeby mogli poznawać świat mimo trudności jakie ich spotkały. Dlatego szczególnie ważna jest dla nas rehabilitacja, pomoc terapeutów i zakup materiałów do ćwiczeń.

Kochani !

W tym szczególnym czasie bardzo prosimy o przyłączenie się do wsparcia zbiórki dla naszych bliźniaków Igora i Wiktora Węgrzyn, na co dzień potrzebują intensywnego wsparcia oraz rehabilitacji.
Wiktorek szczególnie wymaga pomocy.... uczy się chodzić od nowa  Igorek z każdym dniem radzi sobie coraz lepiej i jeszcze niepewnie, ale samodzielnie stawia kroczki!
Jednak ogrom pracy przed nimi a marzeniem rodziców jest to, aby każdy dzień ich synkowie mogli rozpoczynać bez przeszkód i barier, aby mogli poznawać świat, mimo jakie trudności im podarował przewrotny los.
Dlatego szczególnie gorąco zwracamy się o pomoc chłopców na rehabilitację, pomoc terapeutów i zakup materiałów do ćwiczeń.

Dziękujemy za każdą formę wsparcia!
Igorkowi i Wiktorowi można pomóc dokonując wpłaty na konto:
Fundacja Pomost Nadziei:
✅Bank PKO S.A. nr rachunku bankowego: 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945

✅Wpłaty zagraniczne: PL 67 1240 5080 1111 0010 7344 3945
swift code: PKOPPLPW

✅PayPal: fundacjapomostnadziei@gmail.com

z dopiskiem: darowizna dla Igora i Wiktora Węgrzyn

https://pomost-nadziei.pl/igor-i-wiktor-wegrzyn/