Logo

Fundacja Pomost Nadziei

KRS: 0000673703

WIELICZKA

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

694848137

info@pomost-nadziei.pl

„Pomost” czyli to co łączy a „Nadziei” czyli wiara, że uda się zmienić coś co nas ogranicza, że warto walczyć w coś co wierzymy!

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -248 dni
50 000,00 zł

Człowiek taki młody no i takie małe dzieciaki... Przez pół roku miałam podawane zastrzyki z Interferonu, ale nie przyniosły poprawy. Potem kroplówki co 3 miesiące. W kwietniu ostatni wlew. Jestem po 10 wlewach — serii. Na koniec "lekarka mnie pocieszyła, że to ma zahamować rozwój choroby na 30 lat". A ja nie czuję się dobrze. I co teraz, co dalej? Każą czekać, aż wynajdą nowy lek lub spróbować przeszczepu komórek macierzystych. Przeszczepu bardzo się boję, gdyż nie ma pewności co do poprawy mojego stanu zdrowia.

Zostało -64 dni
50 000,00 zł

Na rehabilitację Adama i jego synka. W ich sytuacji bezcenne jest każde, nawet najmniejsze wsparcie. Ile tragedii może dotknąć jedną rodzinę? Państwo Glazer przekonali się na własnej skórze, że zbyt wiele… Ich synek Wiktor cierpi na AHC, jedną z najrzadszych chorób genetycznych na świecie, nieuleczalną. Nagłe ataki, objawiające się paraliżem ciała, którym towarzyszy niewyobrażalny ból, to dla niego codzienność. Adam, tata Wiktora chcąc zarobić na rehabilitację synka, wyjechał do pracy i los ponownie wystawił ich rodzinę na kolejną próbę.

Zostało -248 dni
50 000,00 zł

Pracownicy Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej są otwarci na innowacje, twórcze pomysły, które mają na celu zapewnienie dzieciom jak najlepszych warunków do życia, nauki i samorealizacji.

Zostało 362814 dni
10 000,00 zł

Fundacja Pomost Nadziei powstała z myślą o pomocy dla osób chorych, niepełnosprawnych, szczególnie tych, o których zapomnieli urzędnicy. Tych, co nie umieją lub nie mają sił na dalszą walkę- czyli osób niezdiagnozowanych lub z chorobami rzadkimi, mających bardzo często problem z dostępem do specjalistów i diagnostyki. Fundacja powstała także, aby pomagać osobom w trudnych sytuacjach spowodowanych czynnikami losowymi.

Zostało -64 dni
25 000,00 zł

Musimy dołożyć wszelkich starań aby utrzymać jak najdłużej wzrok Roksany!

Zostało -248 dni
20 000,00 zł

Choroba odebrała jej szansę na to, co ma w życiu najcenniejsze, czyli nadzieję na możliwość dalszego cieszenia się szczęśliwym i beztroskim dzieciństwem, którego już zdążyła zasmakować. Teraz, jedynymi wspomnieniami, jakie będzie miała z tego okresu, będą wspomnienia piekła, przez które musi przejść, aby znowu zacząć żyć normalnie.Rzucamy wyzwanie - wspólnie podejmijmy próbę walki z chorobą. Walczymy o zdrowie i sprawność.

Zostało -64 dni
50 000,00 zł

11-letni Gabryś to prawdziwy wojownik, który od urodzenia musi stawić czoła różnym dolegliwościom i zapaleniom niewiadomego pochodzenia. Pomimo licznych badań, lekarze nie byli w stanie znaleźć przyczyny jego schorzeń. Chłopiec zmaga się z problemami kostnymi w stopach, które są dotknięte niezidentyfikowanym zapaleniem, powodującym kruszenie i martwicę kości. Obecnie musiał mieć usuniętą większą część kości skokowej w lewej stopie. Niewiarygodne jest to, że Gabryś nie odczuwa bólu, ponieważ cierpi na polineuropatię ruchowo-czuciową i CIPA.

Zostało -248 dni
25 000,00 zł

Nie mogę uwierzyć w to, że na moją córkę cały czas spadają same nieszczęścia! Już brakuje mi łez i sił... Dlaczego to wszystko musiało ją spotkać... - mówiła mama Sylwii. Powrót do zdrowia po traumatycznych przeżyciach oraz leczenie, terapia i rehabilitacja.

Zostało -248 dni
25 000,00 zł

Proszę, pomóż mi żyć bez bólu, cierpienia i z cieniem nadziei na lepsze jutro. Nadzieja daje siły, aby walczyć a koszty odbierają siły, aby walczyć dalej. Pieniądze to granica nie do udźwignięcia dla moich rodziców. Dzięki Twojemu wsparciu mogę otrzymać namiastkę normalności i garść nadziei.