Logo

Zamień ciuszki na złotówki

Mikołów

Każdy z nas ma w domu ubrania w których już nie chodzimy. Często zalegają one w szafie. A może warto połączyć przyjemne z pożytecznym? Weź udział w naszej akcji i oddaj niepotrzebne ubrania. Każdy 1 kg ubrań to 1 złotówka dla naszej szkoły. Zgromadzone w ten sposób fundusze przeznaczymy na pomoce dydaktyczne dla naszych uczniów. A jak zrobi nam się miejsce w szafie to..... wtedy zawsze można kupić sobie coś ładnego.

ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ SZKOŁY!

Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych!

Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki!

Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.

 

 

JAK PRZEKAZAĆ UBRANIA? TO PROSTE!

1. Wybierz rzeczy w dobrym stanie. Umieść je w kartonach zbliżonych wielkością do walizki podręcznej - spakujesz wówczas regulaminowe 10 kg. Porządnie zaklej kartony!

2. Kliknij przycisk POMAGAM.

3. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przygotowane paczki lub nadaj paczki                  w pobliskim punkcie DPD PickUP.

Jak poprawnie spakować kartony?

Oprócz zbierania funduszy generujemy wspólnie ogromny impakt ekologiczny, tym samym edukując dzieci, że obieg zamknięty to ważny element dbania o środowisko naturalne i że mają realny wpływ na zmiany ekologiczne.

 

Każdy 1 kg przekazanych ubrań to:

- 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki

- Oszczędność 6 241 litrów wody

- Redukcja emisji CO₂ o 13kg

 

Przekazane rzeczy zostaną wprowadzone do drugiego obiegu transparentnie i odpowiedzialnie.

 

Zapraszamy do zaangażowania się w zbiórkę oraz wsparcia naszej szkoły i uczniów!

 

Akcja trwa do 31.08.2024. Liczymy na Państwa wsparcie!