Logo

# Poczuj radość pomagania z HOCHTIEF Polska

Prowadzona przez Organizację:
Stowarzyszenie mali bracia Ubogich
Kampania CSR
Data zakończenia:
30.06.2024
Warszawa

Wiosna to najlepszy czas na wiosenny przegląd szafy i świetny moment na… pomoc potrzebującym! Akcja jest prosta. Posprzątaj swoją szafę, spakuj min. 10kg niepotrzebnych ubrań w kartony i zamów bezpłatnego kuriera. Zebrane kilogramy zamieniamy na pomoc finansową dla Stowarzyszenia mali bracia Ubogich w prostym przeliczniku 1kg ubrań = 1 zł.

 

Dołącz do akcji #Poczuj Radość Pomagania z HOCHTIEF Polska. 

Jeśli masz w domu ubrania, buty, akcesoria, których nie nosisz, a które wciąż nadają się do używania to spakuj je w karton, kliknij w przycisk POMAGAM, zamów bezpłatnego kuriera do domu i pozwól aby Twoje ubrania znalazły nowego właściciela w drugim obiegu. Pamiętaj, że ze względów logistycznych paczka powinna ważyć od 10kg do 30kg.

Za każdy zebrany przez nas 1 kilogram ubrań, Firma Ubrania Do Oddania przekaże 1 zł na rzecz Stowarzyszenia mali bracia Ubogich.

 Więcej o Stowarzyszeniu tutaj:  Zostań przyjacielem osób starszych | mali bracia Ubogich

Poza wsparciem charytatywnym, dzięki wspólnie podjętej inicjatywie mamy również szansę realnie wpłynąć na redukcję emisji CO₂ i ograniczenie zużycia H₂O, które w branży modowej osiągają niewyobrażalne wartości.

⦁      Ślad węglowy -  1kg oddanych ubrań to zaoszczędzone 12,9 kg CO₂

⦁      Ślad wodny - 1 kg oddanych ubrań to zaoszczędzone 6240,95 litrów H₂O 

Mamy nadzieję, że chętnie przyłączycie się do naszej akcji, bo w ten prosty sposób możemy zrobić dużo dobrego dla potrzebujących i dla naszej Pięknej planety.

Nie zwlekajcie, akcja trwa do 30 czerwca.  

Jak spakować ubrania?