Logo

UBRANIA ZBIERAMY - SZKOŁĘ MARZEŃ WSPIERAMY

Prowadzona przez Organizację:
Szkoła Podstawowa nr 10
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób nasz projekt Szkoła Marzeń w Szkole Podstawowej nr 10. Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej szkoły! Środki zgromadzone w ramach tej akcji zostaną przeznaczone wyłącznie na potrzeby naszych uczniów w ramach projektu Szkoła Marzeń.

 

ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA PROJEKTU SZKOŁA MARZEŃ W SP 10!

Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób nasz projekt Szkoła Marzeń w Szkole Podstawowej nr 10.

 

Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki!

 

Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.

 

 

JAK PRZEKAZAĆ UBRANIA? TO PROSTE!

1. Wybierz rzeczy w dobrym stanie. Umieść je w kartonach zbliżonych wielkością do walizki podręcznej - spakujesz wówczas regulaminowe 10 kg. Porządnie zaklej kartony!

2. Kliknij przycisk POMAGAM.

3. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przygotowane paczki lub nadaj paczki w pobliskim punkcie DPD PickUP.

Jak poprawnie spakować kartony?

 

Oprócz zbierania funduszy generujemy wspólnie ogromny impakt ekologiczny, tym samym edukując dzieci, że obieg zamknięty to ważny element dbania o środowisko naturalne i że mają realny wpływ na zmiany ekologiczne.

 

 

Każdy 1 kg przekazanych ubrań to:

- 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki

- Oszczędność 6 241 litrów wody

- Redukcja emisji CO₂ o 13kg

 

 

 

Przekazane rzeczy zostaną wprowadzone do drugiego obiegu transparentnie i odpowiedzialnie.

 

 

Zapraszamy do zaangażowania się w zbiórkę oraz wsparcia naszego projektu Szkoła Marzeń w Szkole Podstawowej nr 10.

Akcja trwa do 31.08.2024. Liczymy na Państwa wsparcie!