Logo

Zamieniamy ZBĘDNE ubrania na SPRZĘT SPORTOWY! EKOBONUS: oszczędzamy wodę, redukujemy emisję CO₂!!!

Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Nasza Szkoła z warszawskiej Woli dąży do miana miejsca przyjaznego środowisku. Edukujemy angażując się w pro środowiskowe aktywności, m.in program Szkoła w Porządku. Choć motywy włączenia się w akcję mogą być różne, mamy nadzieję, że będzie to istotne wydarzenie dla całej Społeczności Szkolnej i doprowadzi do: pozyskania środków na zakup sprzętu sportowego dla uatrakcyjnienia zajęć WF, oszczędzenia wody i redukcji emisji CO2, podniesienia świadomości konsumenckiej, refleksji nt. wpływu branży modowej na stan środowiska...

ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ SZKOŁY !

Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą Szkołę i naszych Podopiecznych!

 

Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej Szkoły
(cel: DOPOSAŻENIE SIŁOWNI, ZAKUP AKCESORIÓW SPORTOWYCH)!

 

Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej Szkoły poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.

 

 

JAK PRZEKAZAĆ UBRANIA? TO PROSTE!

1. Wybierz rzeczy w dobrym stanie. Umieść je w kartonach zbliżonych wielkością do walizki podręcznej - spakujesz wówczas regulaminowe 10 kg. Porządnie zaklej kartony!

2. Kliknij przycisk POMAGAM.

3. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przygotowane paczki lub nadaj paczki w pobliskim punkcie DPD PickUP.

Jak poprawnie spakować kartony?

 

Oprócz zbierania funduszy generujemy wspólnie ogromny impakt ekologiczny, tym samym edukując dzieci, że obieg zamknięty to ważny element dbania o środowisko naturalne i że mają realny wpływ na zmiany ekologiczne.

 

 

Każdy 1 kg przekazanych ubrań to:

- 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki

- Oszczędność 6 241 litrów wody

- Redukcja emisji CO₂ o 13kg

 

Przekazane rzeczy zostaną wprowadzone do drugiego obiegu transparentnie i odpowiedzialnie.

Zapraszamy do zaangażowania się w zbiórkę oraz wsparcia naszej Szkoły, Podopiecznych i Środowiska. Zróbmy to RAZEM!

Akcja trwa do 31.08.2024.