Logo

Ubrania do oddania.

Prowadzona przez Organizację:
Zespół Szkół nr 9
Wrocław
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów. Wiosenne porządki w szafach to wsparcie finansowe dla naszej szkoły. Zebrane fundusze pragniemy przeznaczyć na zakup sprzętu sportowego. Nasza szkoła może poszczycić się wielkimi tradycjami sportowymi. Patronem szkoły jest Janusz Kusociński - wielki sportowiec, lekkoatleta, długodystansowiec. Cel naszej kampanii nie jest więc przypadkowy.

Ubrania do oddania = wsparcie finansowe dla naszej placówki

Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą szkołę i jej uczniów.

Każdy 1 kg przekazanych ubrań = 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki!

Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów. Uzyskane środki przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego.

JAK PRZEKAZAĆ UBRANIA? TO PROSTE!

1. Wybierz rzeczy w dobrym stanie. Umieść je w kartonach zbliżonych wielkością do walizki podręcznej - spakujesz wówczas regulaminowe 10 kg. Porządnie zaklej kartony!

2. Kliknij przycisk POMAGAM.

3. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przygotowane paczki lub nadaj paczki w pobliskim punkcie DPD PickUP.

Jak poprawnie spakować kartony?

Oprócz zbierania funduszy generujemy wspólnie ogromny impakt ekologiczny, tym samym edukując dzieci, że obieg zamknięty to ważny element dbania o środowisko naturalne i że mają realny wpływ na zmiany ekologiczne.

 

Każdy 1 kg przekazanych ubrań to:

- 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki

- Oszczędność 6 241 litrów wody

- Redukcja emisji CO₂ o 13kg

 

Przekazane rzeczy zostaną wprowadzone do drugiego obiegu transparentnie i odpowiedzialnie.

Zapraszamy do zaangażowania się w zbiórkę oraz wsparcia naszej szkoły i jej uczniów!

Akcja trwa do 31.08.2024. Liczymy na Państwa wsparcie!