Logo

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Bielsku-Białej „Szkoła w Porządku"

Bielsko-Biała
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

POMÓŻ NAM ZMIENIAĆ I ULEPSZAĆ SZKOŁĘ PODSTAWOWĄ nr 9 im. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W BIELSKU-BIAŁEJ ZAMIENIAJĄC NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE! Każdego dnia Kadra stara się oto, aby uczniowie poszerzali i rozwijali swoje pasje i zainteresowania, stawali się osobami otwarty na Drugiego, ciekawymi świata. Teraz w bardzo prosty sposób KAŻDY może nam w tym pomóc! Dołącz do naszej kampanii i wyślij BEZPŁATNIE (lub przynieś do szkoły) swoje niepotrzebne ubrania, zabawki, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych uczniów!

Celem kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów. Przekazane rzeczy zostaną wprowadzone do drugiego obiegu transparentnie i odpowiedzialnie.

ZOBACZ NASZĄ PLACÓWKĘ - WARTO NAS WESPRZEĆ
 

Co możesz przekazać:

· ubrania damskie, męskie i dziecięce

· sparowane buty

· drobne akcesoria (np. torebki, paski, czapki)

· sprawne zabawki

· zbędną bieliznę

· tekstylia domowe (np. pościel, koce, ręczniki)

 

 

 

Opis jak to zrobić:
JAK PRZEKAZAĆ UBRANIA? TO PROSTE!


1. Wybierz rzeczy w dobrym stanie. Umieść je w kartonach zbliżonych wielkością do walizki podręcznej - spakujesz wówczas regulaminowe 10 kg. Porządnie zaklej kartony! 

2. Kliknij przycisk „POMAGAM”.

3. Zamów bezpłatnego kuriera, który odbierze od Ciebie przygotowane paczki lub nadaj paczki w pobliskim punkcie DPD PickUP.

 

Jak poprawnie spakować kartony?

 

Oprócz zbierania funduszy generujemy wspólnie ogromny impakt ekologiczny, tym samym edukując dzieci, że obieg zamknięty to ważny element dbania o środowisko naturalne i że mają realny wpływ na zmiany ekologiczne.

Każdy 1 kg przekazanych ubrań to:

- 1 zł na wsparcie finansowe naszej placówki

- Oszczędność 6 241 litrów wody

- Redukcja emisji CO₂ o 13kg

Przekazane rzeczy zostaną wprowadzone do drugiego obiegu transparentnie i odpowiedzialnie.

 

Zapraszamy do zaangażowania się w zbiórkę oraz wsparcia naszej placówki i podopiecznych!

Akcja trwa do 31.08.2024. Liczymy na Państwa wsparcie!

 

 

Więcej o placówce:

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Tadeusz Kościuszki w Bielsku-Białej dba
o wszechstronny rozwój swoich uczniów. Pracuje w niej doświadczona kadra: nauczyciele przedmiotowi, specjaliści (pedagodzy, psycholog, terapeuci pedagogiczni, fizjoterapeuci, logopedzi, oligofrenopedagodzy, surdopedagodzy, tyflopedagodzy, terapeuci SI, pielęgniarka szkolną), służących pomocą w kształceniu, wychowaniu i opiece nad uczniami. W palcówce organizuje się zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, korekcyjno-kompensacyjne oraz rozwijające zainteresowania uczniów, zajęcia terapeutyczne (m.in. rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, socjoterapeutyczne) oraz zapewnia opiekę świetlicową. Uczniowie mogą rozwijać swoje talenty w licznie prowadzonych zajęciach rozwijających zainteresowania i kołach przedmiotowych (m.in. matematyczne, polonistyczne, artystyczne, teatralne, sportowe, muzyczne, turystyczne, sportowe), działając w samorządzie szkolnym
i Szkolnym Kole Wontariatu, a także biorą udział w różnego rodzaju konkursach i odnoszą
w nich liczne sukcesy (na szczeblu wojewódzki, jak i ogólnopolskim oraz międzynarodowym). Rokrocznie w Szkole Podstawowej nr 9 wdrażane są liczne innowacje pedagogiczne, a uczniowie biorą udział w ogólnopolskich projektach edukacyjnych.  

Szkoła zapewnia przestronne sale lekcyjne wyposażone w tablice interaktywne i pomoce dydaktyczne, które umożliwiają wszechstronny rozwój dziecka. Posiada nowoczesne i wielofunkcyjne boiska przy budynku, hale sportowe, pracownie (m. in. utworzoną dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach "Zielona Pracownia" oraz sfinansowaną z Budżetu Obywatelskiego pracownia językowa - "Bliżej Europy"), bogato wyposażone biblioteki, współpracuje z wieloma placówkami kulturalnymi, tj.: Teatr Lalek "Banialuka", Bielskie Centrum Kultury, SCK "BEST", Zamek Sułkowskich, Kino Helios, GOJump. Ponadto od lat organizuje cieszące się ogromną popularnością konkursy międzyszkolne. Placówka posiada ogólnopolski certyfikat: „Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń”, „Szkoła promująca wolontariat”, należy do grona Szkół Odkrywców Talentów i nosi miano „Najbardziej Kreatywnej Szkoły” (wybranej przez Stowarzyszenie PRO SALUTE z Białegostoku).