Logo

Ratujmy Bezpieczną Przystań - schronienie dla ofiar przemocy domowej

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Zbieramy Razem
Data zakończenia:
28.04.2024
Gdynia

Z ogromną prośbą zwracamy się do Państwa z gorącym apelem o pilne wsparcie w remoncie C.O. Uszkodzenie pieca nastąpiło w wyniku zniszczenia przyłącza do pieca przez dotychczasowych współwłaścicieli tej nieruchomości w Fromborku. Współwłaściciele nie chcieli ponosić kosztów wynikających ze współwłasności dlatego wpadli na pomysł aby odłączyć ogrzewanie które generowało ten koszt bez zgody i poinformowania Fundacji, która dysponowała blisko połową domu. Sytuacja, w której się znaleźliśmy, jest dla nas niezwykle trudna i potrzebujemy pomocy.

Pilnie potrzebujemy izolacji fundamentów domu oraz jego osuszenia, aby uniknąć problemów z wilgocią. Nieszczęśliwie doszło do całkowitej awarii starego pieca węglowego, a naprawa okazała się niemożliwa. Z powodu braku ogrzewania musieliśmy zatrzymać wszystkie zajęcia z naszymi podopiecznymi.

Dom "Bezpieczna Przystań" miał być bezpiecznym schronieniem, miejscem, gdzie każdy może znaleźć wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Chcemy zapewnić pomoc ofiarom przemocy domowej, osobom chorym na przewlekłe choroby oraz wszystkim, którzy potrzebują wsparcia. Jednakże bez szybkiej reakcji i wsparcia finansowego, nie będziemy w stanie wrócić do normalności i zapewnić naszym podopiecznym odpowiednich warunków.

Mamy nadzieję, że los naszych potrzebujących nie będzie dla Ciebie obojętny i wspomożesz Nas w remoncie, wybierając naszą kampanię.

 
Przekaż 1,5% z należnego podatku. W formularzu wpisz KRS 0000 518 797 wraz z dopiskiem "Bezpieczna Przystań” w odpowiedniej rubryce zeznania podatkowego.