Logo

Metamorfozy pokoi dzieci z niepełnosprawnością w specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym

Prowadzona przez Organizację:
FundacjaProCuro
Data zakończenia:
13.10.2023
Wrocław
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Wesprzyjmy dzieci z niepełnoprawnością z Dobroszyc!. Razem możemy stworzyć przyjazne otoczenie dla podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Oddaj swoje ubrania, pomóż nam stworzyć ciepłe i kolorowe pokoje, które będą namiastka rodzinnego domu.

Nie wszystkie dzieci mają  pokój, który urządzony jest zgodnie z ich zainteresowaniami i w ulubionych kolorach. Pokoje dzieci mieszkających w ośrodkach szkolno wychowawczych często bardziej przypominają pokoje w motelu, czy szpitalu niż dziecięce pokoje z katalogów.  Pomóż nam przeprowadzić metamorfozy pokoi podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dobroszycach. W ośrodku mieszkają i uczą się dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną.  Za zebrane środki zostaną zakupione dekoracje i wyposażenie, które pozwolą zamienić smutne pomieszczenia w przyjazne i ciepłe wnętrza.

Twoja pomoc jest nieoceniona i wpłynie pozytywnie na życie dzieciaków. Od dwóch lat staramy się zmieniać bezosobowe pokoje podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dobroszycach i dajemy dzieciakom szansę na życie w przyjaznym otoczeniu. Dla wielu z nich ośrodek jest domem, szkołą i miejscem wypoczynku. Teraz możesz nam w tym pomóc!

 

Przekaż swoje nienoszone ubrania na kampanię, która pomoże nam zakupić dekoracje i wyposażenie, takie jak pościele, koce, poduszki, plakaty i wiele innych. To wszystko pomoże nam przeprowadzić metamorfozy pokojów podopiecznych ośrodka, która wpłynie na ich samopoczucie i pozwoli im poczuć się jak w domu. Średni koszt metamorfozy 4 osobowego pokoju to kwota ok. 2000 zł (zakup obrazków, ramek, pościeli, prześcieradeł, kocy, poduszek, szafek, lampek nocnych, lusterek, kwiatków) Twój gest może przynieść uśmiech na twarzach dzieciaków i wpłynąć na pozytywne zmiany w ich życiu. Zobacz, jak wiele już osiągnęliśmy. 

  

 

 

Jeśli chcecie w inny sposób wspomóc naszą akcję, odezwijcie się do nas! Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj współpracy. Co powiecie na wspólny wolontariat?

Razem możemy wpłynąć na życie dzieci uczynić je piękniejszym. Dziękujemy Ci z całego serca!