Logo

FundacjaProCuro

KRS: 0000283825

Wrocław

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

505058750

k.leksinska@procuro.org.pl

Celem naszej działalności jest aktywizacja społeczna oraz wzrost poziomu samodzielności dzieci z niepełnosprawnościami. Już ponad 16 lat wspieramy naszych podopiecznych w rozwoju ich zainteresowań i pasji. Na co dzień spotykamy się z trudna sytuacją niepełnosprawnych, chorych dzieci. Jesteśmy fundacją, która chce dawać im radość. Wspieramy małych podopiecznych w drodze do normalności, staramy się by mogli choć na chwilę zapomnieć o swojej niepełnosprawności i cieszyć się zabawą wśród rówieśników.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 363310 dni
10 000,00 zł

Celem naszej działalności jest aktywizacja społeczna oraz wzrost poziomu samodzielności dzieci z niepełnosprawnościami. Już ponad 13 lat wspieramy naszych podopiecznych w rozwoju ich zainteresowań i pasji. Na co dzień spotykamy się z trudna sytuacją niepełnosprawnych, chorych dzieci. Jesteśmy fundacją, która chce dawać im radość. Wspieramy małych podopiecznych w drodze do normalności, staramy się by mogli choć na chwilę zapomnieć o swojej niepełnosprawności i cieszyć się zabawą wśród rówieśników.

Zostało 8 dni
Zebrano: 7 691,58 zł
Zostało 8 dni
8 000,00 zł

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Dobroszycach mieszka 80 dzieci z niepełnosprawnościami. Przy tylu wychowankach ilości prania, jakie trzeba zrobić w ciągu tygodnia, jest ogromna. Wyprane ubrania i pościele zajmują bardzo dużo miejsca, a suszarki są rozkładane w pomieszczeniach, z których korzystają dzieci. Uniemożliwia to swobodne poruszanie i zabawę, a dodatkowo przez ograniczony obieg powietrza mokre pranie bardzo długo schnie. Potrzebujemy dwóch suszarek bębnowych, by ułatwić pranie i stworzyć bezpieczne miejsce do zabawy.

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -244 dni
1 500,00 zł

Wesprzyjmy dzieci z niepełnoprawnością z Dobroszyc!. Razem możemy stworzyć przyjazne otoczenie dla podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Oddaj swoje ubrania, pomóż nam stworzyć ciepłe i kolorowe pokoje, które będą namiastka rodzinnego domu.