Logo

FundacjaProCuro

KRS: 0000283825

Wrocław

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

505058750

k.leksinska@procuro.org.pl

Celem naszej działalności jest aktywizacja społeczna oraz wzrost poziomu samodzielności dzieci z niepełnosprawnościami. Już ponad 16 lat wspieramy naszych podopiecznych w rozwoju ich zainteresowań i pasji. Na co dzień spotykamy się z trudna sytuacją niepełnosprawnych, chorych dzieci. Jesteśmy fundacją, która chce dawać im radość. Wspieramy małych podopiecznych w drodze do normalności, staramy się by mogli choć na chwilę zapomnieć o swojej niepełnosprawności i cieszyć się zabawą wśród rówieśników.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Cel: 10 000,00 zł
Zostało 363504 dni
10 000,00 zł

Celem naszej działalności jest aktywizacja społeczna oraz wzrost poziomu samodzielności dzieci z niepełnosprawnościami. Już ponad 13 lat wspieramy naszych podopiecznych w rozwoju ich zainteresowań i pasji. Na co dzień spotykamy się z trudna sytuacją niepełnosprawnych, chorych dzieci. Jesteśmy fundacją, która chce dawać im radość. Wspieramy małych podopiecznych w drodze do normalności, staramy się by mogli choć na chwilę zapomnieć o swojej niepełnosprawności i cieszyć się zabawą wśród rówieśników.

Zostało 20 dni
Zebrano: 1 638,47 zł
Zostało 20 dni
8 000,00 zł

W Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Dobroszycach mieszka 80 dzieci z niepełnosprawnościami. Przy tylu wychowankach ilości prania, jakie trzeba zrobić w ciągu tygodnia, jest ogromna. Wyprane ubrania i pościele zajmują bardzo dużo miejsca, a suszarki są rozkładane w pomieszczeniach, z których korzystają dzieci. Uniemożliwia to swobodne poruszanie i zabawę, a dodatkowo przez ograniczony obieg powietrza mokre pranie bardzo długo schnie. Potrzebujemy dwóch suszarek bębnowych, by ułatwić pranie i stworzyć bezpieczne miejsce do zabawy.

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -50 dni
1 500,00 zł

Wesprzyjmy dzieci z niepełnoprawnością z Dobroszyc!. Razem możemy stworzyć przyjazne otoczenie dla podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Oddaj swoje ubrania, pomóż nam stworzyć ciepłe i kolorowe pokoje, które będą namiastka rodzinnego domu.

Zostało -84 dni
2 000,00 zł

Czy wiesz, jak to jest codziennie budzić się w smutnym i szarym pokoju? Pomóż nam przeprowadzić metamorfozy pokoi podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dobroszycach. Za zebrane środki zostaną zakupione dekoracje i wyposażenie, które pozwolą dzieciom żyć w przyjaznym i ciepłym otoczeniu. Twoja pomoc jest nieoceniona i wpłynie pozytywnie na życie dzieciaków.

Zostało -153 dni
1 000,00 zł

Przekaż swoje ubrania i pomóż nam zorganizować warsztaty kreatywne dla dzieci z niepełnosprawnościami. Akcja realizowana jest we współpracy z naszym partnerem- Grupą Impel. W dniach 01-15.06 w centrali GI we Wrocławiu przeprowadzona zostanie stacjonarna zbiórka odzieży.