Logo

"UbierzMY" nasz OGRÓD - zakup wyposażenia do ogrodu Świetlicy

Data zakończenia:
01.04.2024
Chrzanów
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Przyłącz się do zbiórki i razem z nami "Ubierz" nasz ogród :) Zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup wyposażenia do ogrodu Świetlicy Terapeutycznej w Chrzanowie. Niepotrzebne rzeczy wspólnymi siłami zamienimy na stoły i ławki z których będą korzystać Podopieczni Świetlicy - Osoby z niepełnosprawnościami:)

Nasza Świetlica otacza opieką 28 Osób z niepełnosprawnościami z terenu Powiatu chrzanowskiego.  Jesteśmy jednostką organizacyjną Fundacji im. Brata Alberta, która w całej Polsce prowadzi 36 placówek (są to świetlice terapeutyczne, warsztaty terapii zajęciowej, domy pomocy społecznej, środowiskowe domy samopomocy, dom seniora, spółdzielnia socjalna). Fundacja jest organizacją pożytku publicznego nieprowadzącą działalności gospodarczej.

W naszej codziennej pracy przyświecają nam słowa Patrona Św. Brata Alberta "Być dobrym jak chleb".

Dla 28 Podopiecznych organizujemy w chrzanowskiej Świetlicy różnorodne zajęcia terapeutyczne i rehabilitacyjne. Udział w tych zajęciach jest bezpłatny, od naszych Podopiecznych nie pobieramy żadnych opłat. Część zajęć odbywa się na świeżym powietrzu w świetlicowym ogrodzie. Ogród ten jest naszą zieloną oazą w samym centrum Chrzanowa. Dokładamy starań by miejsce to było przyjazne dla Podopiecznych oraz by zaspokajało ich różnorodne potrzeby.

Środki finansowe zgromadzone we współpracy z "Ubrania do oddania" przeznaczymy na zakup wyposażenia: ławek i stołów do naszego ogrodu.

Zachęcamy Wszystkich do przekazania niepotrzebnych ubrań, tekstyliów i zabawek, dzięki którym wspólnie "UbierzeMY" ogród Świetlicy.


Aktualizacja

Izabela Mętelska Data aktualizacji: 05.04.2024

Serdecznie dziękujemy za wszystkie przekazane paczki :) Jest nam ogromnie miło, że tylu wspaniałych Ludzi zechciało przyłączyć się do naszej akcji i wspólnie z nami "Ubrać nasz ogród" :) Dziękujemy