Logo

Tworzymy Leśne Centrum Edukacji Ekologicznej

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Ludzie z Natury
Data zakończenia:
14.08.2023
Skarżysko-Kamienna
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Nieduży dom z drewna, gliny, wełny, słomy wśród drzew. Wokół słuchać gwar rozmów, śmiechy dzieci... Tak będzie wyglądało nasze Leśne Centrum Edukacji Ekologicznej! Chcemy prowadzić tam warsztaty ekologiczne dla przedszkoli, szkół, mieszkańców, organizować spotkania w plenerze, postawić piec chlebowy... Wszystko aby realizować tam naszą misję: zbliżać ludzi do Natury i do siebie nawzajem.

Wesprzyj nas w realizacji naszego celu: utworzeniu Leśnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Skarżysku-Kamiennej.

Chcemy edukować, szerzyć ideę szacunku dla Ziemi, jej dóbr którymi obdarowuje nas każdego dnia. 

Za zebrane pieniądze z tej kampanii kupimy podstawowe elementy wyposażenia: stoły, krzesła, dywany, kanapę, elementy dekoracyjne. Będą one pochodziły głównie „z drugiej ręki”. 

Dotychczas wszystkie nasze spotkania opierają się na dobrowolnej darowiźnie. Osoby nas odwiedzające przekazują nam darowiznę według swego uznania i swoich możliwości. Również w momencie utworzenia naszego Leśnego Centrum Edukacji Ekologicznej chcemy podążać tą ideą.

Jak widzisz plany mamy ambitne. Jesteśmy jednak w pełni przekonane, że dzięki Twojemu wsparciu to się naprawdę uda! Jak masz ochotę wesprzeć nas w realizacji naszego marzenia, wyślij na tę kampanię minimum 10 kilo ubrań, których już nie używasz. Za każde kilo nasza Fundacja otrzyma 1zł na realizację naszego celu.