Logo

Fundacja Ludzie z Natury

KRS: 0000963638

Skarżysko-Kamienna

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

514131951

agatakirylczuk@gmail.com

Jesteśmy nowopowstałą Fundacją, która wywodzi się od grupy nieformalnej Matki z Natury. W ramach Fundacji pragniemy już w sposób sformalizowany rozwijać naszą działalność w dziedzinach edukacji dzieci, propagowania dbania o środowisko naturalne, rozwoju lokalnych kontaktów społecznych i wspierania osób starszych.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zebrano: 161,99 zł
Zostało 364456 dni
10 000,00 zł

W połowie 2023 roku chcemy utworzyć Międzypokoleniową Świetlicę Integracyjną w Skarżysku-Kamiennej. Będzie to miejsce integrujące i zbliżające ludzi do siebie prowadzone przez nas: Fundację Ludzi z Natury. Chcemy, aby była to przestrzeń otwarta i bezpieczna dla każdego, kto przejdzie przez jej próg. Poza regularnie odbywającymi się spotkaniami i Godziną Empatycznego Słuchania planujemy tu utworzyć jadłodzielnię, półkę do bookcrossingu i stację wymianki ubrań. Zebrane tu środki przekażemy na remont, pierwszy czynsz i pierwsze rachunki.

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -38 dni
2 000,00 zł

Zbieramy fundusze na podstawowe wyposażenie Międzypokoleniowej Świetlicy Integracyjnej w Skarżysku-Kamiennej. Będzie to miejsce integrujące i zbliżające ludzi do siebie, prowadzone przez nas: Fundację Ludzi z Natury. Chcemy, aby była to przestrzeń otwarta i bezpieczna dla każdego kto przekroczy jej próg. Poza regularnie odbywającymi się spotkaniami i Godziną Empatycznego Słuchania planujemy tu utworzyć jadłodzielnię, półkę do bookcrossingu i stację wymianki ubrań.

Zostało -68 dni
2 000,00 zł

To druga edycja naszej zbiórki dla naszych podopiecznych: dwóch Seniorek i jednego Seniora z miejscowości Suchedniów. Trzy osoby to może wydawać się mało, mimo to jest to dla nas duże wyzwanie, gdyż chcemy aby ta pomoc była trwała, ciągła i dobrej jakości. Są to osoby które znajdują się w tragicznej sytuacji materialnej i mieszkaniowej. W wiosennej edycji przygotujemy dla nich paczki z żywnością i z środkami czystości oraz zakupimy konieczne sprzęty gospodarstwa domowego.