Logo

DPD wspiera Digital University

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Digital University
Kampania CSR
Data zakończenia:
09.01.2024
Warszawa
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Częścią kultury organizacyjnej DPD Polska jest promowanie różnorodności i inkluzywności oraz zachęcane do rozwoju umiejętności i kompetencji. Wiemy, że świat się szybko zmienia i doceniamy potencjał drzemiący w nowych technologiach, wpływających na nasze życie oraz sposób prowadzenia biznesu. To wymaga nieustannego uczenia się, jednocześnie nie zapominając o aspektach bezpieczeństwa technologii sieciowych, szczególnie w odniesieniu do najmłodszych. Rozumiejąc te wyzwania i potrzeby, wspieramy Fundację Digital University.

 

Fundacja uczy kompetencji przyszłości, prowadząc ogólnopolskie bezpłatne programy edukacyjne dla szkół podstawowych i średnich. Działania kierowane są również do wychowanków domów dziecka oraz mieszkańców mniejszych miejscowości.

Fundacja edukuje w zakresie nowych technologii, poszerza świadomość ekologiczną oraz pomaga różnym grupom społecznym w zrozumieniu i dostosowaniu się do wciąż zmieniającego się świata.

Misja i Cele Fundacji

Fundacja Digital University działa w oparciu o 3 programy, skierowane do różnych grup odbiorców.

Uniwersytet Sukcesu - edukacyjny program rozwoju kompetencji technologicznych skierowany do młodych kobiet w wieku 18 – 25 lat realizowany od 2019 roku. Umożliwia im zdobycie kompetencji przyszłości, pozwala odnaleźć się w zdigitalizowanym i zmieniającym się świecie oraz daje realną możliwość zdobycia dobrze płatnej i ciekawej pracy.

BE.ECO - ogólnopolski program edukacyjny dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych skierowany do kadry pedagogicznej, uczniów oraz wszystkich, dla których los naszej planety nie jest obojętny.  Nauczyciele – uczestnicy programu - otrzymają  wiedzę i narzędzia niezbędne do włączenia edukacji ekologicznej i klimatycznej do swoich przedmiotów. Program wychodzi na przeciw potrzebie  budowy  bardziej sprawiedliwego i zrównoważonego społeczeństwa oraz wypracowania skutecznych rozwiązań dla  trwającego kryzysu klimatycznego i różnorodności biologicznej.

BE.NET - ogólnopolski projekt dotyczący bezpieczeństwa w sieci skierowany do nauczycielek i  nauczycieli oraz uczniów i uczennic szkół podstawowych i średnich z całej Polski. W ramach projektu zapraszamy nauczycieli na szkolenia BE.NET, podczas których omawiamy kluczowe aspekty bezpieczeństwa w sieci i kompetencji przyszłości oraz przekazujemy praktyczną wiedzę i narzędzia do pracy z uczniami.