Logo

Misja POKOJOWA! Metamorfozy pokoi dzieci w specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym

Prowadzona przez Organizację:
FundacjaProCuro
Data zakończenia:
08.09.2023
Wrocław

Czy wiesz, jak to jest codziennie budzić się w smutnym i szarym pokoju? Pomóż nam przeprowadzić metamorfozy pokoi podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dobroszycach. Za zebrane środki zostaną zakupione dekoracje i wyposażenie, które pozwolą dzieciom żyć w przyjaznym i ciepłym otoczeniu. Twoja pomoc jest nieoceniona i wpłynie pozytywnie na życie dzieciaków.

Od dwóch lat staramy się zmieniać bezosobowe pokoje podopiecznych Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dobroszycach i dajemy dzieciakom szansę na życie w przyjaznym, ciepłym otoczeniu. Dla wielu z nich ośrodek jest domem, szkołą i miejscem wypoczynku.

Teraz możesz nam w tym pomóc! Przekaż swoje nienoszone ubrania na kampanię, która pomoże nam zakupić dekoracje i wyposażenie, takie jak pościele, koce, poduszki, plakaty i wiele innych. To wszystko pomoże nam przeprowadzić metamorfozy pokojów podopiecznych ośrodka, która wpłynie na ich samopoczucie i pozwoli im poczuć się jak w domu.

Średni koszt metamorfozy 4 osobowego pokoju to kwota ok. 2000 zł (zakup obrazków, ramek, pościeli, prześcieradeł, kocy, poduszek, szafek, lampek nocnych, lusterek, kwiatków)

Twój gest może przynieść uśmiech na twarzach dzieciaków i wpłynąć na pozytywne zmiany w ich życiu.

Zobacz, jak wiele już osiągnęliśmy. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia metamorfoz :
https://procuro.org.pl/aktualnosci/kolejne-pokoje-odmienione,news,3,114.php
https://procuro.org.pl/aktualnosci/metamorfoza-pokoi-w-dobroszycach-z-rst-software-masters,news,3,111.php

Razem możemy wpłynąć na życie dzieci uczynić je piękniejszym. Dziękujemy Ci z całego serca!