Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów. Oprócz zbierania funduszy generujemy wspólnie ogromny impakt środowiskowy, tym samym edukując dzieci, że obieg zamknięty to ważny element dbania o środowisko naturalne i że mają na nie realny wpływ.
ZAMIEŃ SWOJE NIEPOTRZEBNE UBRANIA NA WSPARCIE FINANSOWE DLA NASZEJ PLACÓWKI! Dołącz do naszej kampanii i wyślij swoje niepotrzebne ubrania, wspierając w ten sposób naszą placówkę i naszych podopiecznych. Każdy 1 kg przekazanych rzeczy = 50 gr na wsparcie finansowe naszej placówki! Celem tej kampanii jest uzyskanie dodatkowych środków finansowych dla naszej placówki poprzez oddawanie niepotrzebnych ubrań oraz akcesoriów.
Oddając niepotrzebne ubrania wspierasz Naszą Szkołę
Dołącz do zbiórki organizowanej dla Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Bystrej Podhalańskiej i pomóż wspólnie zadbać o lepsze warunki nauki dla uczniów. Przekazując ubrania, tekstylia i obuwie, wspierasz zakup materiałów dydaktycznych oraz pomocy edukacyjnych dla dzieci. To prosta forma pomocy, dzięki której niepotrzebne rzeczy mogą zamienić się w realne wsparcie dla szkoły i uczniów naszej lokalnej społeczności.
Zbieramy środki na dofinansowanie imprez, wydarzeń i atrakcji organizowanych dla uczniów naszej szkoły. Dzięki wsparciu darczyńców będziemy mogli zapewnić dzieciom więcej radości, ciekawych aktywności, wyjazdów, warsztatów oraz wspólnych uroczystości integrujących społeczność szkolną.
Poprzez zbiórkę niepotrzebnych ubrań i książek chcemy pokazać uczniom, że warto dbać o naszą planetę, ograniczyć produkcję ubrań i być eko!
„Drop Ciuch, Pick Up Chill” to szkolna akcja ekologiczno-społeczna, której celem jest zebranie niepotrzebnej odzieży i przeznaczenie uzyskanych środków na stworzenie lub doposażenie letniego ogródka/strefy relaksu dla uczniów.
EkoMoc Rzeczy to kampania, której celem jest wspólne pomaganie naszej szkole oraz dbanie o środowisko. Oddając niepotrzebne ubrania i książki, wspieramy organizację warsztatów, dodatkowych zajęć dla uczniów, nagród oraz pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Razem dajemy rzeczom drugie życie i tworzymy lepszą przestrzeń dla dzieci.
Dajmy ubraniom drugie życie i wspólnie wesprzyjmy naszą szkołę ! Każda przekazana rzecz to krok w stronę ekologii i dodatkowych środków na potrzeby uczniów.
Do naszej świetlicy zapisało się w tym rok 100 uczniów - to ponad połowa wszystkich w szkole.
