Logo

Fundacja Zwierzokracja

KRS: 0000884300

Tarczyn

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

227656066

fundacja@zwierzokracja.eu

Fundacja Zwierzokracja to banda eko wariatów, których największą miłością i pasją są koty. Z całą mocą i impetem działają nie tylko lokalnie, potrafią po koty jechać na drugi koniec Polski. Swoją potrzebę pomagania łączą z eko ideą życia. Zero waste, drugie i trzecie życie przedmiotów i ubrań to to co cenią i czym zarażają innych. Pieniądze zebrane ze zbiórki pomogą w spłaceniu faktur za leczenie ciężko połamanych kotów - bo to Fundacja, która dodatkowo specjalizuje się w naprawdę trudnych przypadkach.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Zostało 3 dni
Zebrano: 2 047,85 zł
Zostało 3 dni
2 000,00 zł

Niesienie pomocy zwierzętom to misja, która jest bardzo kosztowna. Abyśmy my mogli pomóc chorym i porzuconym, potrzebujemy Was. W tej misji staramy się pamiętać o tym, że na nasz świat składają setki małych działań, które zebrane razem mogą przenosić góry. Wierzymy, że Zwierzokracja jest ideą - pewnym stylem życia i bycia, które chcielibyśmy propagować wszędzie. To nie "tylko" pomaganie zwierzętom, to cała ideologia pracy u podstaw od edukacji w zakresie kastracji i kontrolowania rozmnażania zwierząt, przez działania ekologiczne.

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -57 dni
2 000,00 zł

Zwierzokracja ratuje ofiary bezmyślnego rozmnażania kotów - zwierzęta w tragicznym stanie, schorowane, umierające. Dajemy bezpieczną przystań wszystkim zwierzętom: starym, niepełnosprawnym, chorym przewlekle. Środki finansowe przeznaczamy na weterynarzy, kastracje, operacje i leczenie ratujące życie, specjalistyczne jedzenie, środki czystości i produkty higieniczne, stale przyjmowane leki. Utrzymanie blisko 90 kotów i 2 psów to około 15 000 zł / mc.