Pomóż naszej szkole i przedszkolu, oddając rzeczy, których już nie używasz!
W ramach kampanii „Szkoła w porządku” zbieramy ubrania, sparowane buty i książki w dobrym stanie. Zebrane kilogramy zostaną zamienione na środki na potrzeby naszych uczniów oraz ograniczą ilość odpadów tekstylnych.