Logo

Fundacja Joanny Radziwiłł Opiekuńcze Skrzydła

KRS: 0000630706

Warszawa

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

0226102855

b.kowalczyk@fundacjajoannyradziwill.pl

Fundacja Opiekuńcze Skrzydła codziennie otacza opieką dzieci i młodzież pochodzących z rodzin potrzebujących pomocy materialnej, edukacyjnej oraz psychologicznej. Celem fundacji są działania edukacyjno – kulturalno – wychowawcze na rzecz podopiecznych dzieci i młodzieży, wsparcie potrzebujących rodzin oraz starszych, samotnych osób.

Aktualnie trwające akcje charytatywne
Cel: 5 000,00 zł
Zostało -1966 dni
5 000,00 zł

W Domu naszej Fundacji wydajemy codziennie 35 obiadów dla dzieci i młodzieży pochodzących z najbiedniejszych rejonów Warszawy. Dożywianie, edukacja żywieniowa, edukacja gospodarcza, redukcja marnotrawienia jedzenia to ważne elementy codziennego dnia w Fundacji. Dlatego prowadzimy program dożywiania dzieci www.WIELKITALERZ.pl. Aby zapewnić wyżywienie 1 dziecku potrzebujemy 96 zł/ miesięcznie. Miesięcznie wydajemy aż 600 obiadów! 5 000 zł to kwota potrzebna, by zapewnić blisko 1100 obiadów dla dzieci.To ludzie tacy jak Ty, zapewniają im posiłek!

Zostało 6 dni
Zebrano: 2 275,30 zł
Zostało 6 dni
5 000,00 zł

Pomóż dzieciom, które z powodów społecznych i finansowych nie mogą liczyć na wystarczające wsparcie swoich opiekunów. Fundacja Joanny Radziwiłł OPIEKUŃCZE SKRZYDŁA tworzy dzienne domy, na wzór domu rodzinnego. Zbiórka ma na celu pomoc w zorganizowaniu wakacyjnego wyjazdu dla dzieci z domu na warszawskiej Pradze, gdzie odnajdują poczucie bezpieczeństwa, wiarę w swoje możliwości, uczą się marzyć i mieć marzenia.

Zakończone akcje charytatywne
Zostało -136 dni
3 000,00 zł

Pomóż dzieciom, które z powodów społecznych i finansowych nie mogą liczyć na wystarczające wsparcie swoich opiekunów. Fundacja Joanny Radziwiłł OPIEKUŃCZE SKRZYDŁA tworzy dzienne domy, na wzór domu rodzinnego. Zbiórka ma na celu pomoc w zapewnieniu ogrzewania domu na warszawskiej Pradze, gdzie dzieci odnajdują poczucie bezpieczeństwa, wiarę w swoje możliwości, uczą się marzyć i mieć marzenia.