Logo

Drugie życie Twoich ubrań z Decathlon

Prowadzona przez Organizację:
Fundacja Akademia Odkrywców Sportu UMCS
Kampania CSR
Data zakończenia:
06.11.2024
Lublin

Decathlon Polska rozpoczyna kolejną inicjatywę łączącą dążenie do zrównoważonego rozwoju oraz przekonanie, że sport jest istotną częścią ludzkiego życia. Dzięki zaangażowaniu Klientów i Pracowników wspólnie wspieramy Fundację Akademia Odkrywców Sportu UMCS w realizacji Jej misji, którą jest podejmowanie działań na rzecz zwiększania dostępności dyscyplin sportowych, infrastruktury sportowej oraz wydarzeń i zawodów sportowych dla osób ze szczególnymi potrzebami, w szczególności dla osób z niepełnosprawnościam

Decathlon Polska rozpoczyna kolejną inicjatywę łączącą sport z dążeniem do zrównoważonego rozwoju.

Zatrudniając w swoich szeregach pasjonatów sportu i promując go wśród Klientów wiemy, jak ważne jest spojrzenie na otaczające nas środowisko społeczne, ale także przyrodnicze w sposób zrównoważony. Dlatego od lat realizujemy działania, które wpisują się w koncepcję cyrkularnych modeli biznesowych (jak. 2nd Life, Buy Back, Rent, Serwis, Support). 


Uruchamiając nową inicjatywę, we współpracy z Ubrania Do Oddania, chcemy zachęcić naszych Klientów i Pracowników do aktywnego włączenia się w działania wspierające zamykanie obiegu surowców oraz wsparcia Fundacji Akademia Odkrywców Sportu UMCS. Jej misja jest bliska wartościom Decathlon Polska - głównym celem działania jest bowiem podejmowanie działań na rzecz zwiększania dostępności dyscyplin sportowych, infrastruktury sportowej oraz wydarzeń i zawodów sportowych dla osób ze szczególnymi potrzebami, w szczególności dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Dołącz do naszej wspólnej akcji na jeden z dwóch sposobów:

Przynieś ubrania do sklepu Decathlon

  1. Przyjdź do sklepu Decathlon ze swoimi tekstyliami.

  2. Znajdź box oznaczony logo UBRANIA DO ODDANIA lub zapytaj o niego naszych Doradców Sportowych.

  3. Wrzuć przyniesione tekstylia do oznaczonego boxa.

W akcji biorą udział wszystkie sklepy Decathlon, za wyjątkiem sklepu Decathlon Polna w Warszawie. Znajdź najbliższy sklep: 

https://www.decathlon.pl/store-locator

 

Wyślij ubrania do UDO za darmo 

  1.  Spakuj co najmniej 10 kilogramów zbędnych ubrań i dodatków - możesz zaangażować również rodzinę i znajomych!

  2.  Kliknij przycisk POMAGAM, który znajdziesz w górnej części strony, na której jesteś.

  3.  Wypełnij formularz i wybierz sposób nadania przesyłki

Dowiedz się więcej o Fundacji Akademia Odkrywców Sportu UMCS: https://aos.lublin.pl/