Logo

Koło Gospodyń Wiejskich w Lubonieczku

Prowadzona przez Organizację:
Koło Gospodyń Wiejskich w Lubonieczku
Lubonieczek
Dziękujemy, że jesteś z nami!
Mamy dla Ciebie ważną informację.

Wasze zaangażowanie przerosło nasze oczekiwania! W efekcie w ostatnich dniach zaobserwowaliśmy Waszą wzmożoną aktywność i ogromną liczbę przesyłanych paczek, co może spowodować wydłużony czas oczekiwania na kuriera oraz odbioru przesyłek, a także opóźnienie w przesłaniu maila z informacjami o rozliczeniu Twojej darowizny.

Działamy po to by w naszej wsi wszystkim żyło się lepiej. Organizujemy kreatywne zajęcia dla dzieci, spotkania sąsiedzkie, pikniki. Wspólnie dbamy o środowisko wkoło nas. Angażujemy się w akcje charytatywne, wspieramy potrzebujących.

Działamy po to by w naszej wsi wszystkim żyło się lepiej. Organizujemy kreatywne zajęcia dla dzieci, spotkania sąsiedzkie, pikniki.
Wspólnie dbamy o środowisko wkoło nas. Regularnie organizujemy akcje sprzątania lasów w naszej okolicy. Utworzyłyśmy punkt współdzielenia - Ludzielnia.
Angażujemy się w akcje charytatywne, wspieramy potrzebujących. 
Zachęcamy do podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez warsztaty edukacyjne i szkolenia.

Jeśli masz za dużo ubrań, zachęcamy Ciebie do wsparcia naszej Kampani. Zebrane środki przeznaczymy na realizację naszych celów statutowych - by w naszej wsi wszystkim żyło się lepiej.


Aktualizacja

Joanna Horowska Data aktualizacji: 05.04.2022

Działamy po to by w naszej wsi wszystkim żyło się lepiej.

Organizujemy kreatywne zajęcia dla dzieci, spotkania sąsiedzkie, pikniki. Wspieramy akcje charytatywne, organizujemy szkolenia i warsztaty edukacyjne.

Wspólnie dbamy o środowisko wkoło nas. Regularnie organizujemy akcję sprzątania lasów. Utworzyłyśmy punkt współdzielenia - Ludzielnia. 
W trosce o nasze wspólne dobro!