Logo

Don Vittorio Foundation for Wild Animals

Prowadzona przez Organizację:
Don Vittorio Foundation for Wild Animals
Warszawa

Don Vittorio zbliża świat ludzi do świata zwierząt, pokazując przy tym, jak ważny jest kontakt człowieka z naturą.

Naszym marzeniem jest świat, w którym kazdy człowiek żyje w zgodzie z naturą, dlatego staramy się, aby każde nasze działanie było przyjazne środowisku!

Kim jesteśmy?

Don Vittorio Foundation zajmuje się na co dzień ochroną dzikich zwierząt, poprzez m.in. budowę wybiegów dla najbardziej zagrożonych gatunków oraz współpracę z Poznańskim Zoo. Od pewnego czasu rozpoczęła również pracę nad programem Misie Dzieciom, mającemu na celu wsparcie przewlekle chorych dzieci, przebywających w szpitalach. Te dwie rózne od siebie misje fundacji, mają wspólny cel. Don vittorio łączy świat ludzi i zwierząt.

Dlaczego warto?

Pomożesz nam realizować nasze projekty i sprawisz, że szalone pomysły staną się rzeczywistością, a my obiecujemy wykorzystać maksymalnie każdą złotówkę! Jesteśmy młodą fundacją z wielkimi marzeniami i planami na rozwój. Wierzmy w naszą misję i wiemy, że warto o nią walczyć.

Jak nas wspierać?

Przede wszystkim możesz nas wesprzeć oddając swoje ubrania właśnie dla nas. Jeśli przeraża cię wizja zebrania 10 kg, nic straconego. Namów swoich znajomych, przyjaciół, rodzinę, kolegów z pracy! Każdy z nich ma w swoim domu niepotrzebne ubrania, gwarantujemy Ci to. Zachęcamy też do zorganizowania zbiórki w swoim miejscu pracy, to świetny sposób na integrację i zrobienie czegoś dobrego, a my chętnie Ci w tym pomożemy - wystarczy, że się z nami skontaktujesz na wolontariat.donvittorio@gmail.com.

Zapraszamy Cię na naszą stronę internetową misiedzieciom.org oraz naszego Facebooka i Instagrama, gdzie dowiesz się więcej o naszych działaniach!